„Golf&Roll”: Magazyn pełen golfowych treści

Interesujesz się golfem? Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami dotyczącymi golfa z Polski i ze świata? „Golf&Roll” to najlepszy magazyn poświęcony tematyce golfa w Polsce, tworzony już od przeszło 12 lat przez ekspertów z Polski i zagranicy. Golf to dla nas dobra zabawa, sposób na życie i nieustające źródło przygody – i tak właśnie staramy się o nim pisać!

ODBIERAM PREZENT

Mamy dla Ciebie specjalną NIESPODZIANKĘ!

Już teraz możesz odebrać prenumeratę magazynu, obejmującą 3 kolejne numery pisma, zupełnie za darmo! Pakiet 200 darmowych prenumerat po raz kolejny ufundował nasz partner, firma Heritage Real Estate. Nie chcesz skorzystać z prezentu? Możesz również wybrać jedną z naszych dwóch standardowych opcji subskrypcji. Gorąco polecamy!

Odbierz swój prezent!

Prenumerata magazynu dla pierwszych 200 osób

Co otrzymasz? Prenumeratę największego magazynu o golfie w Polsce: trzy numery „Golf&Rolla” prosto do Twojego domu. Prenumerata jest bezpłatna dzięki naszemu partnerowi Heritage Real Estate.

  • Żeby odebrać prenumeratę, kliknij przycisk ODBIERAM PREZENT. Zostaniesz przekierowany na stronę Golf Booking. Dokończ rozpoczęte zamówienie. Kwota przy zamówieniu powinna wynosić 0 zł.
  • Nie zapomnij zaznaczyć zgód na kontakt od naszego Partnera. Zgody możesz wycofać, kiedy zechcesz.
  • Prezent mogą odebrać jedynie osoby, które do tej pory nie skorzystały z prenumeraty ufundowanej przez HRE.
  • Wysyłka tylko na terenie Polski!
ODBIERAM PREZENT

JAK TO DZIAŁA?

Odbierając prezent, wyrażasz zgodę na kontakt od Heritage Real Estate. Boisz się natarczywych telemarketerów dzwoniących o każdej porze dnia i nocy? Gwarantujemy, że nic takiego Cię nie spotka! Nasz Partner skontaktuje się z Tobą jedynie, żeby zapytać, czy interesuje Cię inwestowanie w nieruchomości. Warto to sprawdzić, bo można zarobić więcej niż na lokatach. Jak to działa? Kupujesz udziały spółki celowej, która realizuje budowę osiedla mieszkaniowego. Źródłem zysku jest marża deweloperska, czyli zarobek ze sprzedaży mieszkań.

Więcej o naszym Partnerze
1
Magazyn o golfie

Dla wszystkich, którzy chcą trzymać rękę na golfowym pulsie

„Golf i inwestowanie w nieruchomości mają ze sobą wiele wspólnego. Wymagają roztropności, cierpliwości, konsekwencji w działaniu, a przede wszystkim zaangażowania i ciężkiej pracy na najwyższym poziomie, aby osiągać zadowalające efekty. Ponieważ te wartości są nam bliskie i kierujemy się nimi w codziennym życiu i pracy, zdecydowaliśmy się zasponsorować dla Państwa prenumeratę magazynu. Zachęcam Państwa do zapoznania się bliżej z tym, co i jak robimy w Heritage Real Estate i jakie możliwości daje inwestowanie w deweloperskie projekty inwestycyjne. Zapewniam, że do inwestowania podchodzimy z taką samą pasją, sercem i entuzjazmem, jaką czują Państwo, wchodząc na tee i rozpoczynając rundę na polu.”

Krzysztof Łuczak
Dyrektor Zarządzający Heritage Real Estate

A MOŻE WOLISZ TRADYCYJNĄ FORMĘ PRENUMERATY?

PRENUMERATA ROCZNA

90 zł za 4 numery w roku

Zamiast 108 zł - oszczędzasz 18 zł

Prenumerata obejmuje:

+ 4 kolejne numery magazynu „Golf&Roll”

+ Koszty przesyłki

ZAMÓW

PRENUMERATA 2-LETNIA

176 zł Za 8 numerów

Zamiast 216 zł - oszczędzasz 40 zł

Prenumerata obejmuje:

+ 8 kolejnych numerów magazynu „Golf&Roll” prosto do Twojego domu!

+ Koszty przesyłki

+ PAKIET 3 PIŁEK RENOMOWANEJ MARKI SRIXON AD333

ZAMÓW