Autorzy „Golf&Roll”

Joanna Fischer

Redaktor naczelna magazynu "Golf&Roll" oraz strony internetowej pisma. Z pismem związana od jego samych początków.

Krzysztof Rawa

Wieloletni dziennikarz „Rzeczpospolitej”. Absolwent Politechniki Warszawskiej, który dla dziennikarstwa sportowego rzucił pracę w zachodniej korporacji. Od lat relacjonuje przebieg igrzysk olimpijskich, lekkoatletycznych mistrzostw świata i Europy oraz najważniejszych turniejów tenisowych. Często stara się przybliżać czytelnikom uroki golfa, którego jest wielkim pasjonatem i promotorem.

Andrzej Person

Dziennikarz sportowy, były prezes Polskiego Związku Golfa, były senator, komentator golfa w TV. Andrzeja Persona w środowisku golfowym w Polsce nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielki promotor tego sportu.

Rafał Bryndal

Satyryk, autor tekstów, dziennikarz, twórca zespołów kabaretowych, sztuk teatralnych oraz scenariuszy sitcomów. W latach 2010–2012 roku redaktor naczelny miesięcznika kulturalnego „Bluszcz”, od 2013 roku redaktor naczelny magazynu literacko-kulturalnego „Chimera”. Związany z Radiem ZET, W latach 2011-2015 prowadził „Rozmowy rolowane”, aktualnie prowadzi Rafał Bryndal Jazz Quartet w Radio ZET Chilli.

Adam Mitukiewicz

Członek PGA Polska, Fully Qualified Golf Professional, uczy w Sobienie Królewskie G&CC.

Michał Owczarek

Dziennikarz sportowy związany ze Sport.pl, gdzie pisze o koszykówce, golfie i innych dyscyplinach. Od lat obserwuje rozwój golfa w Polsce na poziomie amatorskim i zawodowym.

Tomasz Zembrowski

To jedyna znana nam osoba w Polsce, która podjęła się napisania doktoratu z golfowej historii. Zawodowy golfista, członek PGA Polska, head pro na Black Water Links koło Poznania. Oprócz tego od dłuższego czasu realizuje się jako dziennikarz golfowy.

Wojciech Pasynkiewicz

Rocznik 1958, w golfa gra od 2003 roku, hcp 13,3, członek FWG&CC. Z wykształcenia lekarz, z zawodu manager. Golfowa rodzina: żona Jolanta, dwóch synów: Maciej i Mateusz - wszyscy grają w golfa. "Pasyn" podróżuje po różnych polach golfowych od 2007 r., prowadząc ich zestawienia. Zagrał‚ już na ponad 300 obiektach w 30 krajach. Autor książki "Golf to moja pasja".

Jolanta Makuch

Nasza specjalistka w zawiłej materii reguł‚ gry w golfa. Sędzia golfowy z certyfikatem Royal &Ancient Golf Club of St. Andrews. Prowadzi własnego bloga poświęconego regułom: www.golf-rules.pl.

Anna Kalinowska

Dziennikarka, podróżniczka, była PR Manager w Polskim Związku Golfa, początkująca golfistka. Jej wielką pasją jest jazda konna.

Katarzyna Nieciak

Zawodowa golfistka, jedna z niewielu w Polsce. W PGA Polska broni honoru płci pięknej. Od wielu lat pracuje na polu Mazury G&CC koł‚o Olsztyna. Nie opuściła chyba transmisji żadnego turnieju PGA Tour czy European Tour. Redaktor naczelna serwisu Golf Channel Polska.

Wojciech Waśniewski

Golfista, student Uniwersytetu w Birmingham. Autor przyjętego przez MSiT wieloletniego programu szkolenia sportowego w golfie dla szkół i oddziałów sportowych, stworzonego na zlecenie Polskiego Związku Golfa. W latach 2018-2019 członek sztabu szkoleniowego Kadry Narodowej Polskiego Związku Golfa. Od maja 2019 stoi na czele szkolenia instruktorów i trenerów golfa w Polsce jako Dyrektor Edukacji PGA Polska. Od lutego 2020 pracuje również dla Confederation of Professional Golf (CPG) w roli Education Managera.

Peter Bronson

Przez kilka sezonów najlepszy zawodowy golfista w Polsce, lider rankingu Order of Merit. Zdolny zawodnik, dobry trener i jak się okazało utalentowany felietonista. Z "Golf&Rollem" związany od zawsze.

Elżbieta Grendecka

Z zawodu filozof, w wolnych chwilach dziennikarz i trener szkoleniowiec, na co dzień – współwłaściciel marki Kuźnia Golfa Pole Mokotowskie. Z przyjemnego obowiązku organizator wszelkiego rodzaju eventów, dużych i małych, firmowych i prywatnych, nie tylko z golfem w tle. W "Golf&Rollu" prowadzi sekcję poświęconą historii polskiego golfa.

Anna Maliszewska

Z "Golf&Rollem" związana od zawsze. Była redaktor naczelna pisma, teraz organizator turniejów. Kobieta-wulkan, co żadnej pracy się nie boi.

Karolina Gembara

Jej konik to fotografia. Jest jednym z najzdolniejszym fotografem golfowym w Polsce. Robiła zdjęcia na turniejach golfowych nie tylko w kraju, lecz również za granicą…. Jest autorką wielu z naszych dedykowanych sesji. Jej zdjęcia można obejrzeć na stronie www.strzalynafairwayu.pl.

Kacper Bobala

Zawodowiec, który wrócił do amatorskiego golfa. O golfie pisze nie od dziś. W magazynie wraz z Tomaszem Zembrowskim prowadzi rubrykę Loża Szyderców.

Filip Naglak

Trener golfa, były wykładowca na wrocławskim AWFie, związany w polem Karolinka Golf Park. Autoryzowany instruktor TPI. Były trener Polskiej Kadry Narodowej.