Autorzy “Golf&Roll”

Joanna Fischer

Joanna Fischer

Redaktor naczelna magazynu "Golf&Roll" oraz strony internetowej pisma. Z pismem związana od jego samych początków.

Krzysztof Rawa

Krzysztof Rawa

Wieloletni dziennikarz „Rzeczpospolitej”. Absolwent Politechniki Warszawskiej, który dla dziennikarstwa sportowego rzucił pracę w zachodniej korporacji. Od lat relacjonuje przebieg igrzysk olimpijskich, lekkoatletycznych mistrzostw świata i Europy oraz najważniejszych turniejów tenisowych. Często stara się przybliżać czytelnikom uroki golfa, którego jest wielkim pasjonatem i promotorem.

Andrzej Person

Andrzej Person

Dziennikarz sportowy, były prezes Polskiego Związku Golfa, były senator, komentator golfa w TV. Andrzeja Persona w środowisku golfowym w Polsce nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielki promotor tego sportu.

Rafał Bryndal

Rafał Bryndal

Satyryk, autor tekstów, dziennikarz, twórca zespołów kabaretowych, sztuk teatralnych oraz scenariuszy sitcomów. W latach 2010–2012 roku redaktor naczelny miesięcznika kulturalnego „Bluszcz”, od 2013 roku redaktor naczelny magazynu literacko-kulturalnego „Chimera”. Związany z Radiem ZET, W latach 2011-2015 prowadził „Rozmowy rolowane”, aktualnie prowadzi Rafał Bryndal Jazz Quartet w Radio ZET Chilli.

Avatar

Adam Mitukiewicz

Członek PGA Polska, Fully Qualified Golf Professional, uczy w Sobienie Królewskie G&CC.

Michał Owczarek

Michał Owczarek

Dziennikarz sportowy związany ze Sport.pl, gdzie pisze o koszykówce, golfie i innych dyscyplinach. Od lat obserwuje rozwój golfa w Polsce na poziomie amatorskim i zawodowym.

Tomasz Zembrowski

Tomasz Zembrowski

To jedyna znana nam osoba w Polsce, która podjęła się napisania doktoratu z golfowej historii. Zawodowy golfista, członek PGA Polska, head pro na Black Water Links koło Poznania. Oprócz tego od dłuższego czasu realizuje się jako dziennikarz golfowy.

Wojciech Pasynkiewicz

Wojciech Pasynkiewicz

Rocznik 1958, w golfa gra od 2003 roku, hcp 13,3, członek FWG&CC. Z wykształcenia lekarz, z zawodu manager. Golfowa rodzina: żona Jolanta, dwóch synów: Maciej i Mateusz - wszyscy grają w golfa. "Pasyn" podróżuje po różnych polach golfowych od 2007 r., prowadząc ich zestawienia. Zagrał‚ już na ponad 300 obiektach w 30 krajach. Autor książki "Golf to moja pasja".

Jolanta Makuch

Jolanta Makuch

Nasza specjalistka w zawiłej materii reguł‚ gry w golfa. Sędzia golfowy z certyfikatem Royal &Ancient Golf Club of St. Andrews. Prowadzi własnego bloga poświęconego regułom: www.golf-rules.pl.

Anna Kalinowska

Anna Kalinowska

Dziennikarka, podróżniczka, była PR Manager w Polskim Związku Golfa, początkująca golfistka. Jej wielką pasją jest jazda konna.

Katarzyna Nieciak

Katarzyna Nieciak

Zawodowa golfistka, jedna z niewielu w Polsce. W PGA Polska broni honoru płci pięknej. Od wielu lat pracuje na polu Mazury G&CC koł‚o Olsztyna. Nie opuściła chyba transmisji żadnego turnieju PGA Tour czy European Tour. Redaktor naczelna serwisu Golf Channel Polska.

Wojciech Waśniewski

Wojciech Waśniewski

Golfista, student Uniwersytetu w Birmingham. Autor przyjętego przez MSiT wieloletniego programu szkolenia sportowego w golfie dla szkół i oddziałów sportowych, stworzonego na zlecenie Polskiego Związku Golfa. W latach 2018-2019 członek sztabu szkoleniowego Kadry Narodowej Polskiego Związku Golfa. Od maja 2019 stoi na czele szkolenia instruktorów i trenerów golfa w Polsce jako Dyrektor Edukacji PGA Polska. Od lutego 2020 pracuje również dla Confederation of Professional Golf (CPG) w roli Education Managera.

Peter Bronson

Peter Bronson

Przez kilka sezonów najlepszy zawodowy golfista w Polsce, lider rankingu Order of Merit. Zdolny zawodnik, dobry trener i jak się okazało utalentowany felietonista. Z "Golf&Rollem" związany od zawsze.

Elżbieta Grendecka

Elżbieta Grendecka

Z zawodu filozof, w wolnych chwilach dziennikarz i trener szkoleniowiec, na co dzień – współwłaściciel marki Kuźnia Golfa Pole Mokotowskie. Z przyjemnego obowiązku organizator wszelkiego rodzaju eventów, dużych i małych, firmowych i prywatnych, nie tylko z golfem w tle. W "Golf&Rollu" prowadzi sekcję poświęconą historii polskiego golfa.

Anna Maliszewska

Anna Maliszewska

Z "Golf&Rollem" związana od zawsze. Była redaktor naczelna pisma, teraz organizator turniejów. Kobieta-wulkan, co żadnej pracy się nie boi.

Karolina Gembara

Karolina Gembara

Jej konik to fotografia. Jest jednym z najzdolniejszym fotografem golfowym w Polsce. Robiła zdjęcia na turniejach golfowych nie tylko w kraju, lecz również za granicą…. Jest autorką wielu z naszych dedykowanych sesji. Jej zdjęcia można obejrzeć na stronie www.strzalynafairwayu.pl.

Kacper Bobala

Kacper Bobala

Zawodowiec, który wrócił do amatorskiego golfa. O golfie pisze nie od dziś. W magazynie wraz z Tomaszem Zembrowskim prowadzi rubrykę Loża Szyderców.

Filip Naglak

Filip Naglak

Trener golfa, były wykładowca na wrocławskim AWFie, związany w polem Karolinka Golf Park. Autoryzowany instruktor TPI. Były trener Polskiej Kadry Narodowej.