Autorzy „Golf&Roll”

Joanna Fischer

Redaktor naczelna magazynu "Golf&Roll" oraz strony internetowej czasopisma. Z pismem związana od jego samych początków. Nagrodzona medalem 30-lecia Polskiego Związku Golfa oraz odznaką Ministra Sportu i Turystyki "Za zasługi dla sportu".

Krzysztof Rawa

Wieloletni dziennikarz „Rzeczpospolitej”. Absolwent Politechniki Warszawskiej, który dla dziennikarstwa sportowego rzucił pracę w zachodniej korporacji. Od lat relacjonuje przebieg igrzysk olimpijskich, lekkoatletycznych mistrzostw świata i Europy oraz najważniejszych turniejów tenisowych. Często stara się przybliżać czytelnikom uroki golfa, którego jest wielkim pasjonatem i promotorem.

Andrzej Person

Dziennikarz sportowy, były prezes Polskiego Związku Golfa, były senator, komentator golfa w TV. Andrzeja Persona w środowisku golfowym w Polsce nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielki promotor tego sportu w naszym kraju.

Rafał Bryndal

Satyryk, autor tekstów, dziennikarz, twórca zespołów kabaretowych, sztuk teatralnych oraz scenariuszy sitcomów. W latach 2010–2012 roku redaktor naczelny miesięcznika kulturalnego „Bluszcz”, od 2013 roku redaktor naczelny magazynu literacko-kulturalnego „Chimera”. W przeszłości związany z Radiem ZET.

Adam Mitukiewicz

Członek PGA Polska, trener golfa o statusie Fully Qualified Golf Professional. Uczy na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC oraz w Konstancin Golf.

Michał Owczarek

Dziennikarz sportowy w przeszłości związany ze Sport.pl, gdzie prowadził rubryki o koszykówce, golfie i innych dyscyplinach sportu. Od lat obserwuje rozwój golfa w Polsce na poziomie amatorskim i zawodowym.

Tomasz Zembrowski

To jedyna znana nam osoba w Polsce, która podjęła się napisania doktoratu z golfowej historii. Zawodowy golfista, członek PGA Polska, head pro na Black Water Links koło Poznania. Oprócz tego od dłuższego czasu realizuje się jako dziennikarz golfowy.

Wojciech Pasynkiewicz

Rocznik 1958, w golfa gra od 2003 roku, hcp 13,3, członek FWG&CC. Z wykształcenia lekarz, z zawodu manager. "Pasyn" podróżuje po różnych polach golfowych od 2007 r., prowadząc ich zestawienia. Zagrał‚ już na ponad 300 obiektach w 30 krajach. Autor książek o golfie.

Jolanta Makuch

Nasza specjalistka w zawiłej materii reguł‚ gry w golfa. Sędzia golfowy z certyfikatem Royal &Ancient Golf Club of St. Andrews. Prowadzi własnego bloga poświęconego regułom: www.golf-rules.pl.

Anna Kalinowska

Dziennikarka, podróżniczka, była PR Manager w Polskim Związku Golfa, początkująca golfistka. Jej wielką pasją jest jazda konna.

Katarzyna Nieciak

Zawodowa golfistka, jedna z niewielu w Polsce. W PGA Polska broni honoru płci pięknej. Od wielu lat pracuje na polu Mazury G&CC koł‚o Olsztyna. Nie opuściła chyba transmisji żadnego turnieju PGA Tour czy European Tour.

Elżbieta Grendecka

Z zawodu filozof, w wolnych chwilach dziennikarz i trener szkoleniowiec, na co dzień – współwłaściciel marki Kuźnia Golfa Pole Mokotowskie. Z przyjemnego obowiązku organizator wszelkiego rodzaju eventów, dużych i małych, firmowych i prywatnych, nie tylko z golfem w tle. W "Golf&Rollu" prowadzi sekcję poświęconą historii polskiego golfa.

Anna Maliszewska

Z "Golf&Rollem" związana od zawsze. Była redaktor naczelna pisma, teraz organizator turniejów. Kobieta-wulkan, co żadnej pracy się nie boi.

Kacper Bobala

Zawodowiec, który wrócił do amatorskiego golfa. O golfie pisze nie od dziś. W magazynie wraz z Tomaszem Zembrowskim prowadzi rubrykę Loża Szyderców.

Jacek Zaidlewicz

Lekarz, który golfa pokochał miłością bezgraniczną. Klubowicz Kalinowych Pól wraz z nieodzowną Caddie (żoną) i jej siostrą przemierza świat w poszukiwaniu najpiękniejszych pól golfowych. W "Golf&Rollu" pisze o podróżach i prowadzi autorskiego bloga.

Marcin Bartkowski

Jedyny certyfikowany instruktor AimPoint w Polsce. Trener golfa z ponad 20-letnim doświadczeniem. PGA Polska Golf Professional M5, wykładowca PGA Polska. Ambasador Swing Catalyst w Polsce. Od siedmiu lat zgłębiają istotę biomechaniki w golfie. Head Pro w Nie zgaduję, mierzę – Golf Teaching and Research Center w Gdańsku.

Ryszard Kozieras

Człowiek, który wraz z innymi pionierami kładł podwaliny golfa w Polsce. Trener golfa, PGA Professional, związany w klubem Gradi Golf Club.