O magazynie

MAGAZYN „GOLF&ROLL” TO NAJWIĘKSZE I JEDYNE WYDAWANE NIEPRZERWANIE OD 15 LAT WYDAWNICTWO GOLFOWE W POLSCE. TWORZONE PRZEZ GOLFISTÓW I Z MYŚLĄ I Z MYŚLĄ O GOLFISTACH DOCIERA DO WIĘKSZOŚCI GRACZY W GOLFA W NASZYM KRAJU.

Trzymamy rękę na golfowym pulsie

Kwartalnik powstaje przy współpracy z polskimi golfistami i autorami, jak również z fachowcami z brytyjskiego magazynu „Today’s Golfer”. W każdym numerze „Golf&Rolla” znaleźć można praktyczne porady z zakresu techniki gry w golfa, opiniotwórcze felietony oraz wiele ciekawych artykułów o polskim i światowym golfie.

Jesteśmy na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami ze świata golfa. Najnowsze trendy w modzie golfowej, sprzęcie, wyniki najważniejszych turniejów – w „Golf&Rollu” znaleźć można wszystko, co każdy golfista wiedzieć powinien.

Ciekawy i opiniotwórczy

W każdym numerze ponad 80% treści ma charakter autorski tworzony przez najbardziej wpływowe postaci polskiego golfa.

Naszą tradycją są dedykowane sesje zdjęciowe, na które zapraszamy osoby związane z polskim golfem. W każdym numerze „Golf&Rolla” czekają na Was interesujące rozmowy i komentarze. A to wszystko okraszone (golf&)rollowym luzem, bo golf to dla nas dobra zabawa, sposób na życie i nieustające źródło przygody!

Redaktorka naczelna, Senior Project & Marketing Manager: Joanna Fischer

Chcesz zostać współpracownikiem redakcji? Pisz: joanna.fischer@golf24.pl

PODSTAWOWE INFORMACJE

„Golf&Roll”

Częstotliwość wydań: Kwartalnik

Cena egzemplarzowa: 30 PLN

Liczba stron: w zależności od wydania ok. 160

Harmonogram wydawniczy 2024
  • NR 1/2024 – 19 kwietnia 2024
  • NR 2/2024 – 27 czerwca 2024
  • NR 3/2024 – 11 września 2024
  • NR 4/2024 – 11 grudnia 2024
WIĘCEJ INFORMACJI O MAGAZYNIE

WERSJA DIGITAL

OPINIE