Reklama i współpraca

O MARCE

„Golf&Roll” to wydawany od 15 lat największy magazyn o golfie w Polsce. Jedyne takie wiarygodne źródło wiedzy o tym sporcie w naszym kraju.

Pismo dociera bezpośrednio do bardzo zamożnej i niezwykle perspektywicznej grupy odbiorców poprzez sport, który kochają (w dużej mierze to managerowie, członkowie zarządów, właściciele firm oraz wysokiej klasy specjaliści).

Magazyn trafia do sieci Empik, Kolporter, klubów golfowych w całej Polsce, w drodze prenumeraty bezpośrednio do golfistów. Pismo jest dystrybuowane również podczas największych turniejów golfowych, m.in. Polish Masters, Golf Business League, Porsche Golf Cup, Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup i wielu innych.

PROFIL CZYTELNIKA

„Golf&Roll” to ściśle zdefiniowana grupa odbiorców. To golfiści: zarówno osoby już grające, jak i ci, którzy dopiero zaczynają interesować się tym sportem. Często korzystają z usług, podróżują i doceniają produkty wysokiej jakości. Ponad 86% naszych czytelników to osoby decyzyjne biznesowo. Już ponad 28 000 osób gra w golfa w Polsce. Czas do nich dotrzeć!

FORMY REKLAMOWE

Możliwości reklamowe obejmują zarówno reklamę w magazynie w różnych formatach, jak również połączone dotarcie prasa + Internet.

„Golf&Roll” to także niestandardowe formy reklamy:

 • content marketing z lokowaniem produktów
 • kampanie digitalowe wśród polskich golfistów
 • oferta leadowa dla firm, które chcą nawiązać bezpośredni kontakt z golfistami.

Dowiedz się więcej o możliwościach reklamowych:

OFERTA REKLAMOWA 2024 ADVERTISMENT OFFER 2024

NAJWIĘKSZA BAZA GOLFISTÓW W POLSCE!

Jesteśmy nie tylko wydawcą magazynu „Golf&Roll”, ale jako agencja specjalizująca się w golfie (Golf24) działamy na polskim rynku od ponad 17 lat, docierając wieloma kanałami do większości golfistów w Polsce. Jako jedyna agencja w Polsce posiadamy własną bazę marketingową osób grających w golfa. Baza ta składa się z czytelników magazynu „Golf&Roll”, uczestników największych turniejów golfowych w Polsce oraz tysięcy użytkowników systemu Golf Booking, służącego do rezerwacji gry na polskich polach golfowych.

ŁĄCZYMY KANAŁY DOTARCIA

Szukasz pomysłu, by zaprezentować swoją markę w ciekawy, nieszablonowy sposób? Taki, który będzie interesujący dla odbiorców, jakimi są golfiści i który nie będzie przez nich odbierany jako zwykła reklama? Powiedz nam, na czym Ci zależy, a znajdziemy na to najlepsze rozwiązanie. Od lat współpracujemy z markami, także tymi z segmentu premium, i w zależności od potrzeb, kompleksowo realizujemy dla nich kampanie reklamowe wśród golfistów. Dla najlepszych efektów łączymy różne formy dotarcia do naszych odbiorców. Dzięki nam o Twojej inicjatywie usłyszy cała golfowa Polska!

HARMONOGRAM WYDAŃ 2024

 • NR 1/2024 – 19 kwietnia 2024
  Termin na dostarczenie kreacji reklamowych: 27 marca 2024 r.
 • NR 2/2024 – 27 czerwca 2024
  Termin na dostarczenie kreacji reklamowych: 6 czerwca 2024 r.
 • NR 3/2024 – 11 września 2024
  Termin na dostarczenie kreacji reklamowych: 28 sierpnia 2024 r.
 • NR 4/2024 – 11 grudnia 2024
  Termin na dostarczenie kreacji reklamowych: 27 listopada 2024 r.

KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY REKLAMOWEJ

Joanna Fischer
Senior Project & Marketing Manager
M: +48 500 166 344
joanna.fischer@golf24.pl

damian-strychala-agencja-golf24

Damian Strychała
Sales & Marketing Specialist
M: +48 797 849 978
damian.strychala@golf24.pl

WSPÓŁPRACA REDAKCYJNA I PATRONATY MEDIALNE

Jeśli chcesz współtworzyć z nami najlepszy magazyn golfowy w Polsce oraz stronę internetową, która łączy wszystkich polskich golfistów w jednym miejscu – czekamy na kontakt! Napisz: joanna.fischer@golf24.pl

Kontakt w kwestii patronatów medialnych: joanna.fischer@golf24.pl

DO POBRANIA