Teraz czytasz
5 Stars Charity Cup: Golfiści dla dzieci z chorobą nowotworową

5 Stars Charity Cup: Golfiści dla dzieci z chorobą nowotworową

8 września na polu w Siemianowicach Śląskich odbędzie się charytatywny turniej 5 Stars Charity Cup. W trakcie zawodów, jak i kolacji zorganizowanej po rozgrywkach zbierane będą środki finansowe na zakup sprzętu medycznego dla śląskich oddziałów onkologicznych. Beneficjentem wydarzenia jest Fundacja Iskierka.

Pole udostępnia obiekt bezpłatnie, dzięki czemu całość wpłat za udział w turnieju zostanie przekazana na konto fundacji. Po turnieju odbędzie się dodatkowy konkurs hole-in-one, a po nim kolacja połączona z aukcją charytatywną poprowadzoną przez Rafała Bryndala i Roberta Mielżyńskiego.

Swój udział zapowiedzieli już znani ambasadorzy golfa – Rafał Bryndal, Karol Okrasa czy Szymon Ziółkowski – jak i wielu golfistów z całej Polski.

Przy okazji turnieju odbędzie się akademia golfa, aby w wydarzeniu mogły wziąć udział również osoby, które do tej pory nie miały okazji poznać tej dyscypliny sportu.

Organizatorem wydarzenia jest Studio Gwiaździsta 5, a beneficjentem Fundacja Iskierka, która wspiera dzieci i ich rodziny w walce z chorobą nowotworową, zapewniając im pomoc finansową, społeczną i psychologiczną.

Wspólnie możemy wspomóc dzieci w oddziałach onkologicznych, zapewniając im niezbędny sprzęt medyczny!

Zapraszamy do ZAPISÓW na to wydarzenie.

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o