Teraz czytasz
Kameralnie: Prestiżowa lokalizacja to za mało

Kameralnie: Prestiżowa lokalizacja to za mało

Łączą zalety niezależnego domu i komfortowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji. Dają poczucie prywatności i dopasowują się do indywidualnych wymagań – takie sią apartamenty willowe. To autorskie rozwiązanie marki Kameralnie z Trójmiasta. Pierwsze apartamenty willowe powstały się Gdańsku Jelitkowie, Sopocie oraz w Gdyni Orłowie.  

Apartamenty willowe to koncept opracowany pod kątem potrzeb wymagających mieszkańców dużych miast. Spełnia je kameralna, niska zabudowa, w której znajduje się tylko kilka lokali z niezależnymi wejściami, a do tego położona w najbardziej cenionych, willowych dzielnicach Trójmiasta.

Całość pozwala zachować prywatność, cieszyć się zaletami lokalizacji i żyć wygodnie w maksymalnie zindywidualizowanej przestrzeni. Z niewielką liczbą sąsiadów, za to z ogródkiem i dwustanowiskowym garażem.

Tworząc markę Kameralnie, skupiliśmy się na grupie klientów, dla których kluczową wartością miejsca do zamieszkania są cechy sygnalizowane już w naszej nazwie. Mówimy też, że „prestiżowa lokalizacja to dla nas za mało”. I faktycznie stawiamy na tworzenie w starannie wybranych miejscach mieszkaniowych perełek, prawdziwie prywatnej, komfortowej przestrzeni do życia. Istotna jest tu zmiana myślenia: nie chodzi o projektowanie na coraz większych metrażach, ale o skupienie na dopasowaniu każdego metra kwadratowego do potrzeb współczesnych mieszkańców.    – mówi Anna Szałła zzarząduspółki Kameralnie.

Pojęcie domu stale ewoluuje, a jego rozumienie zmieniało się na przestrzeni minionych wieków. Dziś jakość i komfort zyskują zupełnie nowe znaczenie. W apartamentach willowych postawiono na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła, które dostaje się do wnętrz przez duże okna. Dzięki temu mieszkańcy cieszą się również widokiem na zieleń. Charakterystyczne dla apartamentów willowych jest również zastosowanie rekuperacji, czy fotowoltaiki.

Błękitna. 400 m od morza

Pierwsze gotowe apartamenty willowe sygnowane marką Kameralnie położone są w Gdańsku Jelitkowie przy ulicy Błękitnej. W zgodzie z tradycjami  kąpieliskowymi tej dzielnicy, apartament willowy można potraktować jako drugi, wakacyjny adres. Sprawdzi się on też jako miejsce do życie na stałe, gwarantując dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, a w domu – prywatność i dobrze zaprojektowaną ponadstumetrową przestrzeń.

Na pierwszej kondygnacji znajduje się część dzienna z salonem z kominkiem i wyjściem do ogrodu, miejscem na kuchnię i jadalnię. Zaprojektowano tu bardzo duże przeszklenia, dzięki którym wnętrza są jasne, a przestrzeń zewnętrzna łączy się z wewnętrzną. Latem otwierając szeroko drzwi, można powiększyć salon o przestrzeń ogrodu, a przy zamkniętych zyskuje się widok, zmieniający się  wraz z porami roku. Dzięki zastosowaniu świetlika, schody prowadzące ze strefy dziennej do prywatnej doświetlone są naturalnym światłem, dając dodatkowo ciekawy efekt wizualny we wnętrzu.

 Otwarta przestrzeń na piętrze pozwala zaprojektować główną sypialnię z garderobą oraz dwa dodatkowe pokoje i rodzinną łazienkę. W podziemiu znajdują się pomieszczenia gospodarcze i dwustanowiskowy garaż. Architektura Błękitnej nawiązuje do stylu nadmorskich bungalowów. Podkreślają go białe elewacje, wielkie okna oraz wewnętrzne, zielone patio.

www.kameralnie.com

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o