Teraz czytasz
Mercedes-Benz: Nowa klasa E

Mercedes-Benz: Nowa klasa E

Redakcja Golf&Roll

Klasa E Limuzyna charakteryzuje się bezemisyjną jazdą w mieście i zapewnia, jak zwykle, radość z jazdy na długich trasach – dzięki dojrzałej technologii napędu hybrydowego Plug-in jej kierowcy zaoszczędzą na paliwie, nie na mocy. Do wyboru z silnikiem wysokoprężnym lub benzynowym.

Dynamika, elegancja i komfort aż po najmniejsze detale – wszystko to czyni nową Limuzynę Klasy E wzorcową w klasie wyższej. Model E 300 e z napędem Plug-in Hybrid wprowadza nowe standardy także w dziedzinie napędu, łącząc ekonomiczne silniki benzynowe z zaawansowanymi konstrukcyjnie napędami elektrycznymi. Pojazd ten zaskakuje swym zasięgiem w ruchu miejskim, bez lokalnej emisji i bez utraty dynamiki.

Nowy szczyt elegancji
Klasa E Limuzyna zwraca uwagę swą dynamiką. Wydłużona maska silnika z wypukłościami „power dome”, na nowo zaprojektowane reflektory i nowoczesne wzory obręczy kół nadają nowej Limuzynie Klasy E awangardowy wizerunek. Design, komfort, bezpieczeństwo i radość z jazdy – Klasa E Limuzyna Mercedes-Benz z łatwością wyróżnia się w każdej dziedzinie. Jej wizerunek może zyskać jedynie na połączeniu z dobrym gustem jej właściciela. Dzięki oryginalnemu wyborowi specjalnych lakierów, różnorodnych elementów ozdobnych, ekskluzywnych tapicerek i szlachetnych dodatków designu, można nadać swojemu Mercedesowi indywidualny charakter.

Bezpieczeństwo i relaks
Czy to w godzinach szczytu, podczas długich nocnych przejazdów, czy na nieznanych trasach – Klasa E Limuzyna Mercedes-Benz znacznie odciąża kierowcę w stresujących sytuacjach. To zasługa systemu, który każdą jazdę Mercedesem czyni jeszcze bardziej bezpieczną i wyjątkową: Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Nowa Klasa E Limuzyna ma do zaoferowania także wiele funkcji, które są gwarancją nowego poziomu komfortu. Pakiety Energizing oferują wiele sposobów na relaks – na przykład poprzez muzykę i dźwięk, oświetlenie Ambiente czy masaż na siedzeniu. Wszystkie funkcje połączono w pakiety i można je uruchamiać indywidualnie, stosownie do nastroju. Każdy z programów zwiększa dobre samopoczucie, pomagając złagodzić stres.

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o