Now Reading
Ponadczasowa doskonałość. Jedyne takie apartamenty na Mazurach

Ponadczasowa doskonałość. Jedyne takie apartamenty na Mazurach

Niedzielny poranek. Słońce zagląda do Ciebie przez wysokie okna. Leniwie przeciągasz się w miękkiej pościeli. Łapiesz głęboki oddech. Nieśpiesznie schodzisz z antresoli do swojej otwartej, słonecznej kuchni. Włączasz ekspres do kawy – „dziś dla odmiany mam ochotę na deserowe cappuccino”. Filiżankę zabierasz ze sobą na taras by powitać dzień… Przed Tobą rozpościera się panorama Mazur. Uśmiechnij się na widok zielonej alei i Parku Kopernika. Poznaj Mono. Jedyne takie apartamenty w sercu Ełku.

Mono Apartamenty mieszczą się w sąsiedztwie centrum i promenady, przy ul. Targowej 4 w Ełku. Znakomite położenie inwestycji sprawia, że codzienne obowiązki staną się przyjemne i mniej czasochłonne, a atrakcje i rozrywka będą na wyciągnięcie Twojej ręki. Z jednej strony Mono Apartamenty to życie w centrum wydarzeń, z drugiej gwarantująca spokój i relaks zielona enklawa.

Mono Apartamenty wyróżnia ponadczasowa biel – nie tylko na elewacji, ale także na dachach – co jest unikatem w skali ogólnopolskiej. Biel jest kolorem epoki nowoczesnej – jest czysta, doskonała i nie podlega modzie.

Inwestycję Mono tworzy 125 apartamentów wykonanych w standardzie premium plus oraz 3 lokale usługowe. W budynku znajduje się także hala garażowa, miejsca naziemne od strony dziedzińca i kameralny plac zabaw. Inwestycja jest przyjazna dla niepełnosprawnych.

W ofercie znajduje się szeroki wybór metraży od 33,69 m² do 123,49 m². Prywatne, parterowe zielone terasy w apartamentach od strony dziedzińca do około 106 m² lub przestronne balkony z nowoczesnymi panelami szklanymi – zapewnią dodatkową przestrzeń.

Nie lada gratkę dla tych, którzy lubią dobry design i ciekawe rozwiązania, stanowią apartamenty w stylu loftowym z antresolą.

DOSKONAŁOŚĆ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Inwestycję Mono wyróżniają:

 • kameralny dziedziniec z bajkowym placem zabaw dla dzieci
 • podziemna hala garażowa i miejsca postojowe zewnętrzne
 • pomieszczenia na rowery oraz komórki lokatorskie
 • monitoring i wideodomofony z rozbudowanymi funkcjami
 • elewacja na parterze od strony ulicy wykończona płytami wielkoformatowymi zwiększającymi estetykę budynku
 • cichobieżne windy
 • drzwi wejściowe antywłamaniowe
 • klimatyzacja w apartamentach w stylu loftowym z antresolą
 • ogrzewanie podłogowe w łazienkach
 • wycieraczki systemowe wbudowane
 • wykończenie tarasów i balkonów deskami kompozytowymi
 • parterowe, zielone tarasy otoczone zielenią

Mono Apartamenty to wyjątkowa inwestycja na Mazurach, której zalety gwarantują zyskowną lokatę kapitału. Szeroka oferta zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania lub wakacyjnego wypoczynku.

Odbiór apartamentów z pierwszego etapu budowy jest planowany już na wrzesień przyszłego roku. Lista apartamentów wraz z rzutami znajduje się TUTAJ.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Salonem Sprzedaży Rutkowski Development w Ełku:
ul. Armii Krajowej 7B lok. U6
tel. 723 707 723
biuro@rutkowskidevelopment.pl

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o