Now Reading
Najnowszy “Golf&Roll” pełen golfowych treści

Najnowszy “Golf&Roll” pełen golfowych treści

Najnowszy numer magazynu „Golf&Roll” to jak zawsze pokaźna dawka ciekawostek i artykułów dotyczących golfa, porad ekspertów i relacji z najważniejszych golfowych wydarzeń z Polski i ze świata.

W najnowszym numerze magazynu „Golf&Roll”

Zielono jak w Karolince
Opole doczekało się swojego pola golfowego. Karolinka Golf Park to nowe miejsce na golfowej mapie Polski. O „najbardziej zielonym” polu w Polsce, o planach, perspektywie organizacji turnieju Pro Golf Tour rozmawiamy z Adamem Leszkiewiczem, prezesem Opolskiego Klubu Golfowego.

Tytani Masters 2020
To był pod wieloma względami wyjątkowy Masters. Zresztą, który nie jest? Nigdy jednak turniej ten nie był rozgrywany w listopadzie, bez nieprzebranych tłumów kibiców. Poznajcie nasz bardzo subiektywny ranking trzech wspaniałych bohaterów pandemicznego Masters Tournament Anno Domini 2020. Piórem naszej specjalistki od golfa światowego, Katarzyny Nieciak z Golf Channel Polska.

Głos golfa
Palmer i Nicklaus, yipsy, Augusta – to tylko kilka z tematów poruszonych w wywiadzie z mężczyzną, który powinien tego lata komentować swój przedostatni The Open. Przez pandemię to się nie udało. I już, niestety, nie uda. Słynny komentator zmarł w grudniu w wieku 89 lat. Przedstawiamy barwną karierę człowieka, który o golfie mówił jak nikt inny.

Golfista specjalny Jej Królewskiej Mości
Odszedł sir Sean Connery, najbardziej bondowski z Jamesów Bondów, a dla świata golfa najbardziej zasłużony hollywodzki aktor zauroczony starą szkocką grą. Krzysztof Rawa w tym numerze G&R opowie o Connerym i jego wielkiej pasji do golfa.

Wielki przegląd nowości: najlepsze GPS-y, dalmierze… i nie tylko
Przewodnik po urządzeniach do pomiaru odległości. Wielość opcji dostępnych na rynku sprawia, że nietrudno się pogubić. Pomożemy ci dokonać właściwego wyboru!

Indoor golf – sposób na zimę
Kiedy wyjazdy na golfa w cieplejsze klimaty są w tym roku mocno utrudnione, odpowiedzią na to może stać się golf pod dachem, czyli tzw. indoor golf. W całej Polsce jest co najmniej kilkanaście takich obiektów. Kilka z nich prezentujemy w naszym zestawieniu.

Uwolniona moc
Kyle Berkshire, World Long Drive Champion, uderza golfową piłkę dalej niż ktokolwiek na naszej planecie. Nam wyjawił, w czym tkwi jego sukces i co zrobić, by dodać swoim drive’om kilka dodatkowych metrów.

Polski węgiel i golf, czyli przedwojenni biznesmeni na polu golfowym
W kolejnym odcinku naszego cyklu poświęconego historii polskiego golfa, Elżbieta Grendecka przybliża kolejne ciekawe historie znalezione w archiwalnych zbiorach i odkrywa, jak dużo z polskim golfem okresu międzywojennego miał… węgiel. Polecamy!

Pandemia łaskawa dla polskiego golfa
Z jednej strony lockdown, zmieniające się co rusz restrykcje, zamrożenie wielu dziedzin gospodarki. Z drugiej strony rekordowe zainteresowanie golfem, świetna frekwencja na polach, na turniejach, sukcesy kadry narodowej i nowy system szkolenia kadr instruktorskich, wdrażany przez Polski Związek Golfa i PGA Polska. O tym, jak pandemia obeszła się z polskim golfem opowiedział nam sekretarz generalny PZG Bartłomiej Chełmecki.

A to dopiero początek golfowych treści w tym numerze!

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o