Now Reading
Ogród cichy i bez spalin. Nawet podczas wiosennego koszenia

Ogród cichy i bez spalin. Nawet podczas wiosennego koszenia

Ogród cichy i bez spalin z kosiarką EGO Power+ Z6

Samochody, rowery, hulajnogi i deskorolki – dzięki silnikom elektrycznym każdym z tych pojazdów możemy przemieszczać się bez emisji spalin i hałasu. Taki sam może być nasz ogród – czysty oraz cichy. Im szybciej o to zadbamy, tym lepiej dla zdrowia naszego i naszych dzieci.

Popularność napędów elektrycznych najłatwiej zaobserwować na przykładzie elektromobilności. To już światowy trend, który jest nie do zatrzymania.

O ile akumulatorowe auta przez ograniczoną w naszym kraju sieć ładowarek wciąż raczkują, to kultura przemieszczania się w przestrzeniach miejskich chociażby hulajnogami ukształtowała się bardzo szybko.

Ważna rola

Napędy elektryczne są po prostu przyjazne dla użytkownika i to decyduje o ich sukcesie. Proste w obsłudze, ciche, a podczas pracy nie emitują zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia naszego i naszych dzieci. Dzięki temu zaczynają odgrywać ważną rolę także w przydomowych ogródkach, a nawet na polu golfowym.

Ogród cichy i bez spalin z kosiarką EGO Power+ Z6

Jeśli chodzi o wybór sprzętu do domowego ogrodu, rynek oferuje kilka systemów bateryjnych. Akumulatorowe kosiarki przeznaczenia domowego zapewniają do godziny pracy na jednym ładowaniu i wystarczającą moc do koszenia gęstej trawy.

Wyzwania dla napędów bateryjnych pojawiają się przy pracy komercyjnej, gdzie potrzebna jest ciągła praca i szybkie ładowanie. EGO Power+ już 8 lat temu weszło na rynek z przepisem na żywotność, moc i szybkie ładowanie akumulatorów.

Ogród czysty i bez spalin z kosiarką akumulatorową EGO Power+ Z6

Jedna bateria do wszystkich urządzeń

Ten przepis do dzisiaj się nie zmienił, za to technologia jest jeszcze bardziej wydajna. Efekty to szybkie ładowanie baterii w 30 minut i gwarancja do 7 godzin ciągłej pracy w przypadku komercyjnych baterii plecakowych z profesjonalnej linii EGO Commercial.

EGO Power+ to doceniona w Stanach Zjednoczonych akumulatorowa platforma narzędzi ogrodowych, wykorzystująca jeden system bateryjny. Autorskie baterie o wysokim napięciu 56V są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami EGO. To absolutna innowacja przy pracy na terenach zielonych. Gama produktów to kilkadziesiąt kombinacji sprzętu z przeznaczeniem domowym, półprofesjonalnym i komercyjnym.

Ogród cichy i bez spalin z kosiarką EGO Power+ Z6

Pierwsza w Europie

EGO Z6 To pierwsza akumulatorowa kosiarka zeroskrętna na europejskim rynku. Daje gwarancję mocy urządzenia spalinowego z precyzją urządzenia elektrycznego. Cztery silniki o łącznej mocy 22 KM przy odpowiednim doborze wielkości akumulatorów zapewniają do 80 arów koszenia na jednym ładowaniu, tj. ok. 150 boisk do piłki nożnej. Zerowy promień skrętu i kompatybilność z dotychczasowym systemem EGO czyni ją bezkonkurencyjną wśród kosiarek dostępnych na rynku.

Dowiedz się więcej na ogrodbezspalin.pl

Ogród czysty i bez spalin z kosiarką akumulatorową EGO Power+ Z6

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o