Now Reading
VistaMar – darłowski apartamentowiec w niezwykłej lokalizacji

VistaMar – darłowski apartamentowiec w niezwykłej lokalizacji

VistaMar - darłowski apartamentowiec w niezwykłej lokalizacji

Wspaniała nadmorska lokalizacja, urządzone pod klucz apartamenty, a w budynku wewnętrzny basen, przestrzeń do relaksu, strefa SPA, obok restauracja, a pod oknami promenada. Z tarasów niczym nieograniczony widok na Bałtyk. Po sukcesie pierwszej rezydencji położonej w darłowskim awanporcie belgijski POC Partners finiszuje z kolejną unikatową inwestycją – VistaMar!

Nikt w Polsce nie buduje bliżej morza. Otwarty wcześniej UltraMar oraz powstający obecnie VistaMar wyrastają na nadbrzeżu awanportu, tuż przy ujściu rzeki Wieprzy.

Bałtyk u stóp

Budynki Marina Royale położone są nad taflą wody, a pod ich oknami powstaje Bulwar Zachodzącego Słońca – miejsce, które dzięki planowanym punktom handlowo-usługowym ma szansę stać się nowym centrum Darłówka.

Mieszkańcom i gościom taka lokalizacja gwarantuje niczym niezmącony widok na bezkres horyzontu i uczestnictwo w codziennym festiwalu fal. Plus podziwianie zachodów słońca – z knajpek na nabrzeżu lub… z własnej sypialni, bowiem w komfortowo urządzonych, przestronnych apartamentach Bałtyk zagląda przez okna. To też wygoda życia w samym centrum urokliwego kurortu, a równocześnie bliskość nadmorskiej natury. Infrastruktura do aktywnego wypoczynku – marina jachtowa, strefa sportów wodnych czy leśne trasy rowerowe sprawiają, że z życia czerpie się tu pełnymi garściami.

Nic nie zabraknie

Plaże – na wyciągnięcie ręki. Te zachodnie w odległości dwóch minut spaceru. Rozsuwany most i główny deptak – kilkaset metrów od drzwi Mariny. Całoroczna restauracja? W parterze pierwszego budynku, z ogródkiem wychodzącym centralnie na morze i wejście do portu. Mowa o Brasserie LIDO – knajpce rodem ze światowych kurortów. Króluje tu kuchnia pełna najwyższej jakości produktów, świeżo przygotowanych specjałów.

Kolejne punkty powstaną w parterze VistaMar. Swoje miejsce znajdzie też szereg udogodnień dla mieszkańców, na czele z wewnętrznym basenem i salą fitness, wygodną rowerownią czy garażem podziemnym. To wszystko służyć będzie tym, którzy zdecydują się na zakup jednego spośród setki wykańczanych pod klucz apartamentów o metrażu 28-87 m². W środku przestronne wnętrza, maty akustyczne gwarantujące intymność oraz szereg zaawansowanych technologii stosowanych w nadmorskim budownictwie, które uczynią pobyt w Darłowie wyjątkowym.

Więcej informacji na marina-royale.pl.

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o