Teraz czytasz
15. edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup: Zapisy właśnie ruszyły!

15. edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup: Zapisy właśnie ruszyły!

Redakcja Golf&Roll

Startują zapisy na turniej, który już od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem polskich golfistek – tegoroczna, 15. już edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup po roku przerwy wraca do harmonogramu najważniejszych golfowych wydarzeń dla pań. Jak zawsze zawodniczki mogą liczyć nie tylko na rywalizację w kobiecym gronie, ale również na rewelacyjną zabawę i szereg atrakcji dodatkowych.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej, w trakcie którego panie się rozpieszcza. Co nie znaczy, że gra w golfa jest tu tylko dodatkiem. Turniej, posiadający status I kategorii w rankingu turniejów Polskiego Związku Golfa, odbędzie się 14-15 czerwca 2021 r. na polu Mazury Golf & Country Club. Zapisy trwają do 16 kwietnia. Po tej dacie opublikowana zostanie lista zawodniczek zakwalifikowanych do rywalizacji. Szansę gry otrzyma pierwszych sto zawodniczek z najniższymi handicapami.

Turniej, będący jednym z najbardziej cenionych i prestiżowych kobiecych wydarzeń golfowych w tej części Europy, rozegrany zostanie na 36. dołkach w formacie stroke play brutto (tylko dla grupy HCP 0-16,4) oraz stableford netto 3/4 HCP w 4 kategoriach HCP. Turniejowi głównemu towarzyszyć mu będą bardzo lubiane przez panie konkursy dodatkowe.

Jak co roku uczestniczki ugości pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. To w nim odbędzie się uroczysta kolacja bankietowa, a tamtejsze SPA zadba o regenerację golfistek po sportowych zmaganiach na polu golfowym. W stylowe polówki golfistki ubierze wieloletni partner turnieju – marka Chervo, a jednym z fundatorów nagród będzie marka Tag Heuer.

Dwa lata temu roku rywalizację zdominowały golfistki z kadry narodowej. Na najwyższym stopniu podium stanęła Maria Żrodowska, która w walce o podium pokonała Julię Korus i Igę Józefiak. Wszystkie laureatki turnieju w kategoriach stroke play brutto i stableford netto w 4 grupach handicapowych (w sumie 15 pań), oprócz wielu innych upominków, otrzymały m.in. przepiękne statuetki.

Zapisy odbywają się przez system Golf Booking.

Więcej o turnieju

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o