Now Reading
Znamy harmonogram cyklu Golf Business League 2021!

Znamy harmonogram cyklu Golf Business League 2021!

Cztery turnieje eliminacyjne na najlepszych polach golfowych w Polsce, walka o wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej, pełen atrakcji harmonogram – seria Golf Business League to jak zawsze dawka rywalizacji i możliwość wygrywania atrakcyjnych nagród!

Emocjonujący rajd po nagrody. W znakomitym towarzystwie!

W tym roku uczestników cyklu ugoszczą cztery świetnej klasy pola golfowe i hotele w całej Polsce. Tegoroczny rajd rozpocznie się na polu Sobienie Królewskie G&CC koło Warszawy, by w kolejnych etapach wyścigu odwiedzić Mazury G&CC i Rosa Private GC. Krajowa meta rywalizacji, wzorem ubiegłych lat, przypadnie we Wrocławiu na polu Toya G&CC. To właśnie tam wyłonieni zostaną zwycięzcy klasyfikacji generalnej cyklu, a dziewięciu najlepszych zawodników zostanie zaproszonych do startu w zagranicznym finale wyjazdowym.

Kolejny sezon pod znakiem luksusowych aut

Ten sezon po raz kolejny będzie wypełniony motoryzacyjnymi emocjami. Wszystko za sprawą sponsorów generalnych cyklu – Porsche Centrum Warszawa oraz Porsche Inter Auto Polska. To właśnie auta tej marki uczestnicy rywalizacji po raz kolejny przetestują w trakcie turniejów Biznes Ligi. Będzie się działo, zwłaszcza że – jak zapewniają organizatorzy – na tegoroczną edycję szykują jeszcze więcej, nie tylko motoryzacyjnych niespodzianek.

W tym sezonie planowane są też zmiany w formule sportowej cyklu. W dalszym ciągu rywalizacja toczyć się będzie w 3 grupach HCP, jednak będą one dostosowywane proporcjonalnie do liczby zawodników. W ten sposób walka o nagrody stanie się jeszcze bardziej sprawiedliwa.

Turnieje Golf Business League to nie tylko sport, ale także rozrywka na najlepszym poziomie. Rywalizacja sportowa połączona jest z pełnym atrakcji harmonogramem – wieczorną galą rozdania nagród, jazdami testowymi najnowszymi modelami aut i masą dodatkowych konkursów.

Nic dziwnego, że golfowy cykl dla biznesu od 14 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Więcej o cyklu

Zapisy wystartowały! Pierwszeństwo rezerwacji mają uczestnicy Biznes Ligi z poprzednich lat.

 

 

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o