Now Reading
Bartosz Myszka Mistrzem Lisiej Polany, Ewa Gertiz Mistrzynią!

W miniony weekend na polu golfowym Lisia Polana rozegrany został turniej Fox Open, czyli Otwarte Mistrzostwa Klubu Golfowego Lisia Polana. Po dwóch dniach rywalizacji Mistrzem został Bartosz Myszka, Mistrzynią Ewa Geritz.

Myszka uzyskał łączny wynik 149 uderzeń w klasyfikacji strokeplay brutto. Na drugiej pozycji uplasował się Mikołaj Geritz (158 uderzeń), zdobywając tytuł I Wicemistrza Klubu Lisia Polana. Tuż za nim jednym uderzeniem więcej znalazł się Artur Dziungieł, który jest od teraz II Wicemistrzem Klubu Lisia Polana.

O tytuł Mistrzyni pierwszego dnia rywalizowały klubowiczki Lisiej Polany Małgorzata Kaczyńska i Anna Marciniak, które pierwszego dnia uzyskały taki sam wynik – 88 uderzeń. Ewa Geritz uplasowała się tuż za nimi z wynikiem 89 uderzeń. Dzień drugi okazał się dla Ewy Geritz przełomowy. Zagrała  o 8 uderzeń mniej niż faworytki, tym samym zdobywając tytuł Mistrzyni Klubu Fox Open 2013. Jej łączny wynik wyniósł 175 uderzeń.

Podczas zawodów rozegrano aż 14 konkursów dodatkowych, w których do wygrania były bardzo atrakcyjne nagrody. Dodatkowo zwycięzca w kategorii brutto wśród klubowiczów – Władysław Szwoch – otrzymał Puchar Kapitana Klubu Lisia Polana oraz zaproszenie VIP na finałowy turniej europejskiej ligi golfa – Deutsche Bank Polish Masters, które 26-29 września odbędzie się we Wrocławiu. Do grona laureatów tej nagrody dołączył również Dariusz Wiatr i Marek Adamek za zajęcia 1. miejsca w swoich kategoriach hcp.

\Patronat medialny: „Golf&Roll”.