Teraz czytasz
Bentley Golf Invitational: Kultowa marka wraca z wyjątkowym turniejem

Bentley Golf Invitational: Kultowa marka wraca z wyjątkowym turniejem

Po ubiegłorocznej inauguracyjnej polskiej edycji Bentley Golf Invitational kultowa brytyjska marka ponownie zaprosi swoich klientów i przyjaciół na wyjątkowy turniej golfowy. Druga edycja wydarzenia tym razem odbędzie się 30 czerwca – 1 lipca we Wrocławiu, a gospodarzem golfowej rywalizacji będzie pole golfowe Wrocław Golf Club.

Bentley Golf Invitational będzie nie tylko sportową, ale również motoryzacyjną ucztą wrażeń. Turniej golfowy odbędzie się 30 czerwca i będzie połączonym z akademią golfa. Następnego dnia, 1 lipca, dla gości wydarzenia zaplanowano dodatkowe atrakcje w ramach Bentley Experience Day.

Uczestników wydarzenia ugości luksusowy 5-gwiazdkowy hotel The Bridge, położony w samym centrum historycznego Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu. Obiekt ten zachwyca niepowtarzalnym wnętrzem, otoczeniem oraz usługami na najwyższym, światowym poziomie.

Partnerem wydarzenia Bentley Golf Invitational już po raz kolejny została marka The Macallan, która słynie z uznanej na całym świecie whisky typu single malt. To już kolejny wspólny event obu tych luksusowych brandów, od momentu kiedy w zeszłym roku w Szkocji ogłoszone zostało ich globalne partnerstwo

Wiele atrakcyjnych nagród do wygrania!

Rywalizacja w turnieju będzie toczyć się w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych oraz w klasyfikacji stroke play brutto. Wśród nagród dla uczestników rywalizacji jest m.in. wizyta w słynnych na całym świecie zakładach produkcyjnych Bentleya w Crewe w Cheshire. Doświadczenie to, zarezerwowane zwykle wyłącznie dla klientów firmy Bentley, stanie się udziałem zwycięzcy turnieju w kategorii głównej stroke play netto. Laureat odwiedzi fabrykę oraz przyjrzy się etapom produkcji samochodów marki Bentley. Taka nagroda to bez wątpienia marzenie każdego pasjonata motoryzacji!

Turniej Bentley Golf Invitational będzie miał formułę invitational, dlatego pierwszeństwo udziału mają w nim klienci oraz zaproszeni goście, do których już zostały wysłane imienne zaproszenia.

Inne zainteresowane udziałem w turnieju osoby mogą z zgłosić chęć uczestnictwa, rejestrując się na stronie turnieju.

Szczegóły na www.bentley-invitational.pl

A poniżej kilka zdjęć z ubiegłorocznej edycji turnieju na polu Sand Valley.

 

fot. Golf24/Rafał Ogrodowczyk

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o