Teraz czytasz
Przesiep Open: Kolejna edycja już w czerwcu!

Przesiep Open: Kolejna edycja już w czerwcu!

Już 7-9 czerwca odbędzie się pierwszy w tym sezonie turniej pod znakiem bakłażana. Przesiep Open, bo o nim mowa, zagości ponownie na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Przesiep Open to turniej o sportowym charakterze – wielokrotnie zwyciężał w nim Adrian Meronk, a na liście tegorocznych zawodników zobaczymy m.in. Alejandro Pedryca, Michała Bargendę czy Andrzeja Wierzbę. To gwarancja mocnej rangi WAGR oraz punktów rankingu PZG.

„Turniej ma formułę otwartą dla wszystkich, co czyni niepowtarzalną okazję, aby nawet zawodnicy z zieloną kartą mogli wspólnie „siepać” na polu z członkami kadry narodowej czy najlepszymi zawodowcami. Bo taki jest golf – dla wszystkich!”, mówi organizator wydarzenia Adam Mitukiewicz.

Sponsor generalny turnieju Philips ufundował telewizory i mnóstwo sprzętu audio dla zwycięzców kategorii, których – dzięki licznym nagrodom – będzie jeszcze więcej.

„ Jak co roku, gramy z naturą – za hole-in-one partner turnieju Kom-Eko posadzi 1.000 drzew! To nie koniec atrakcji – więcej szczegółów zdradzimy wkrótce. Oprócz nagród zwycięzcy turnieju tradycyjnie otrzymają także nasze klasyczne szklane statuetki w kształcie bakłażana, który jest symbolem tego turnieju”, dodaje Adam Mitukiewicz.

Formuła turnieju:

  • WAGR (HCP do 9,9 oraz pro): Przesiepy, Prosiepy, Hakerzy, Bakłażany, Planktony – Stroke Play Brutto 3×18 dołków,
  • Przesiep Klasyczny (HCP 10 – 36): Stroke Play Brutto, Stableford Netto 3×18 dołków
  • Zaciupy (Zielona Karta, HCP 36+): Stableford Netto 3×9 dołków
  • Kategorie juniorskie: 2001-2003, 2004-2006, 2007-2009, 2010+

Patronat nad turniejem objął Polski Związek Golfa oraz PGA Polska.

To nie jedyny turniej spod znaku bakłażana zaplanowany w tym sezonie. Organizator przewidział jeszcze jedną, letnią odsłonę rozgrywek – Summer Przesiep odbędzie się 16-18 sierpnia 2022 również na Sobieniach Królewskich.

Zapisy i dodatkowe informacje na www.przesiep.pl.

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o