Now Reading
Cykl Golf Business League z finałem na Majorce!

Cykl Golf Business League z finałem na Majorce!

Cztery turnieje golfowe na topowych polach w Polsce, zagraniczny finał na Majorce będący nagrodą dla najlepszych zawodników sezonu, eleganckie hotele w roli scenerii do pełnych atrakcji bankietów – Golf Business League, najbardziej prestiżowy cykl golfowy w Polsce, rozpoczyna kolejny, osiemnasty już sezon.

W harmonogramie cyklu w tym sezonie znalazły się najbardziej cenione i najlepiej oceniane pola golfowe w kraju. Cykl wystartuje 28 –29 maja na Rosa Private Golf Club. Następnie, po kilku latach przerwy, Biznes Liga wróci do Trójmiasta na Sierra Golf Club (23-24 lipca). Kolejnym przystankiem cyklu będzie Mazury G&CC (3-4 września). Finał serii już tradycyjnie odbędzie się we Wrocławiu na Wrocław Golf Club.

Prestiżowo i kameralnie

Oficjalne bankiety towarzyszące turniejom Biznes Ligi jak co roku odbędą się w sprawdzonych i prestiżowych hotelach. Podczas tych wieczornych spotkań, które od zawsze towarzyszą rozgrywkom tej serii, nie zabraknie wyjątkowej oprawy, muzycznych niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez partnerów serii.

Wprowadzony w tym sezonie limit miejsc w turniejach Biznes Ligi ma zapewnić większy komfort gry, poczucie kameralności i możliwość  skorzystania ze wszystkich atrakcji towarzyszących.

Turniejom Biznes Ligi towarzyszą pełne atrakcji wieczorne bankiety. Fot. Golf24/Rafał Ogrodowczyk
Rolę scenerii do pełnych atrakcji bankietów podczas turniejów Biznes Ligi pełnią eleganckie hotele. Fot. Golf24/Marek Darnikowski

Odświeżona formuła

W formule sportowej cyklu również pojawi się kilka nowości, które zagwarantują nowe formy sportowej rywalizacji i sprawią, że walka nabierze jeszcze większych rumieńców. Co ważne, do klasyfikacji generalnej w tym sezonie będą liczyć się dwa najlepsze starty zawodników, co ułatwi rywalizację o finał zagraniczny.

Tegoroczne turnieje GBL to jeszcze więcej sportowej rywalizacji. Fot. Golf24/Rafał Ogrodowczyk

GBL Road to Mallorca

Znamy już lokalizację i termin tegorocznego finału zagranicznego Golf Business League. Tym razem jego scenerią będzie Majorka, która słynie nie tylko z pięknych krajobrazów i gorącej, hiszpańskiej atmosfery, ale także z rewelacyjnych, bajecznie położonych mistrzowskich pól golfowych

Uczestnicy finału zagrają na polu nr 1 na Balearach – spektakularnej Alcanada Golf Club oraz na dwóch polach 5-gwiazdkowego Hacienda Son Antem Golf Resort, Autograph Collection – Son Antem East Course oraz Son Antem West Course.

Finalistów Biznes Ligi ugości polach 5-gwiazdkowego Hacienda Son Antem Golf Resort, Autograph Collection
Alcanada Golf Club słynie z przepięknych widoków i perfekcyjnej kondycji.

Nowi sponsorzy

Do grona sponsorów dołączą w tym roku zupełnie nowi partnerzy, wraz z którymi w tegorocznym cyklu pojawi się wiele nowych atrakcji i prawdziwy powiew świeżości. Sponsorami wspierającymi serii zostały  w tym sezonie firma Higasa Properties, specjalizująca się w nieruchomościach komercyjnych, bank UBS, fundusz New Port Logistics Fund, ARIA, Huber Group, Travel&Action, Oshee, Gibki Design oraz Masters Golf.

Patronem medialnym cyklu jest „Golf&Roll”.

Zapisy i więcej informacji na: www.biznes-liga.pl.

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o