Now Reading
Startują zapisy na Kram Junior Open 2024

Startują zapisy na Kram Junior Open 2024

Wystartowały zapisy na juniorski turniej Kram Junior Open. Ósma edycja zawodów odbędzie się 30 – 31 lipca 2024 r. na polu Gradi Golf Club i w Pałacu Brzeźno. Turniej poprzedzi runda próbna, którą zaplanowano na poniedziałek 29 lipca.

W tym roku turniej będzie dwudniowy, jednak organizatorzy postanowili pozostać przy sprawdzonej formule i wielu kategoriach wiekowych, które dają dużej liczbie zawodników szansę na wygranie wartościowych nagród.

Turniej Kram Junior Open to nie tylko sport, ale także bogaty harmonogram skrojony specjalnie pod dzieci i młodzież. Przez dwa turniejowe dni nie zabraknie atrakcji, które wypełnią czas pomiędzy rundami golfa.

Jak co roku sponsorem tytularnym turnieju jest firma KRAM S.A., na której czele stoi Zbigniew Przybysz wraz z żoną Jolantą. Dzięki temu wsparciu turniej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród młodych zawodniczek i zawodników.

Podczas ubiegłorocznej edycji turnieju w klasyfikacji generalnej – stroke play brutto –najlepsi okazali się Marysia Moczarska wśród dziewcząt i Mateusz Zygadło wśród chłopców. To właśnie oni odebrali z rąk gospodarza i sponsora turnieju, Zbigniewa Przybysza, prezesa firmy KRAM, nagrody główne zawodów – zaproszenia na zagraniczny turniej Global Junior Golf.

Zapisy na tegoroczną edycję trwają!

Więcej informacji o KRAM JUNIOR OPEN.

„Golf&Roll” jest patronem medialnym turnieju.

Fot. Golf24/Rafał Ogrodowczyk

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o