Now Reading
Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup: Znamy termin tegorocznej edycji!

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup: Znamy termin tegorocznej edycji!

Znamy termin tegorocznej edycji najbardziej kobiecego turnieju w Polsce. Już po raz kolejny golfistki z kraju i zagranicy spotkają się w otoczeniu urokliwych Wzgórz Dylewskich i malowniczego pola Mazury Golf & CC, by wziąć udział w Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Turniej odbędzie się 20 –21 maja 2024 r. a golfistki tradycyjnie już ugości 5-gwiazdowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, w którym luksus idealnie współgra w otaczającą przyrodą.

Sport, regeneracja i kobieca moc

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej, w którym ważny jest wymiar sportowy – zawody mają 1. kategorię w rankingu Polskiego Związku Golfa, a przez lata na jego podium stawały najbardziej utytułowane polskie golfistki.

Laureatki ubiegłorocznej edycji turnieju, fot. Marek Darnikowski

Jednak Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko sport. To ten moment w roku, kiedy można poczuć moc kobiecego wsparcia, zadbać o siebie i wspólnie celebrować niezwykłe momenty, które stają się tym cenniejsze w obliczu coraz bardziej galopującego współczesnego świata.

Inspirujące rozmowy i wyjątkowy gość specjalny

Takich niezwykłych chwil będzie podczas tegorocznej edycji wiele. Także za sprawą wyjątkowej kobiety, utalentowanej aktorki, która od lat inspiruje kobiety i udowadnia, że kobiety razem mają wielką moc. Maja Ostaszewska, gość specjalny tegorocznej edycji, podzieli się swoimi doświadczeniami i odpowie na pytania uczestniczek. A przy okazji spróbuje swoich sił w golfie, jednej z najbardziej kobiecych dyscyplin sportu.

Zapisy wystartują już wkrótce.

„Golf&Roll” jest patronem medialnym turnieju.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej, podczas którego golfistki mogą poczuć się prawdziwie zaopiekowane. fot. Marek Darnikowski
Sport, uśmiech i duża dawka pozytywnej energii- to kwintesencja turnieju. Fot. Marek Darnikowski
© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o