Teraz czytasz
Polish Masters: Czas na finał!

Polish Masters: Czas na finał!

Kilka miesięcy rywalizacji na polach golfowych w całej Polsce, w sumie 6 turniejów eliminacyjnych, podczas których zawodnicy walczyli o awans do wielkiego finału. Pora zatem na finałowe rozstrzygnięcia!

Pomiędzy 23–25 września na dwóch polach golfowych równocześnie (First Warsaw Golf i Sobienie Królewskie G&CC) Mastersi z całego kraju spotkają się, by zawalczyć o miano najlepszych z najlepszych. Turniej finałowy będzie dla nich ukoronowaniem kilkumiesięcznych zmagań. Laureaci swoich grup HCP wygrają bilety do Belek i wezmą udział w tygodniowym wyjeździe Finally Together. Tam czekają na nich fantastyczne pola kompleksu Gloria Golf Resort.

Oprócz zakwalifikowanych osób w turnieju wystąpią zaproszeni goście, którzy utworzą specjalną turniejową klasyfikację VIP&Guest. W sumie w finale rywalizować będzie ok. 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

Znajdą się wśród nich wieloletni przyjaciele cyklu, bez których nie sposób wyobrazić sobie turnieje Polish Masters – Szymon Ziółkowski, Wojciech „Lajan” Witczak, Mateusz i Michał Ligoccy czy Rafał Bryndal. Zarówno Lajan, jak i Rafał Bryndal prawo gry w finale wywalczyli sobie dobrą grą w turniejach eliminacyjnych – pierwszy do finału awansował podczas rozgrywek w First Warsaw Golf, drugi na Wrocław Golf Club.

Jednym z uczestników finału będzie Wojtek „Lajan” Witczak.
Szymon Ziółkowski również znalazł się w gronie tegorocznych finalistów.

Co ciekawe jednak, tym razem Rafał Bryndal podczas finału zaprezentuje się z całkiem innej strony. Podczas niedzielnej rundy na First Warsaw Golf popularny tekściarz i dziennikarz stanie bowiem za konsoletą i wcieli się w rolę… DJ-a.

Niedzielnej rundzie, podczas której poznamy zwycięzców tegorocznej serii Polish Masters, towarzyszyć będzie także piknik dla zawodników połączony m.in. z degustacją wina od DeSabor. Rozegrane zostaną także dodatkowe konkursy dla graczy, m.in. Nearest to the Pin z tarasu domku klubowego, który jest już tradycją finału.

Pod koniec dnia poznamy siedem osób, którzy otrzymają zaproszenia na zagraniczny turniej Finally Together. Ten odbędzie się w dniach 19–26 listopada 2022 r. w Turcji w Belek. Uczestników wyjazdu ugości fantastyczny, 5-gwiazdowy Gloria Golf Resort i wchodzące w jego skład dwa pola golfowe – Gloria Old Course i Gloria New Course. Do wyjazdu mogą dołączać wszystkie zainteresowane osoby. Ofertę można znaleźć TUTAJ.

Już trzeci rok z rzędu sponsorem generalnym cyklu Polish Masters jest BNP Paribas Wealth Managment. Cykl wspierają także: Dr Irena Eris, System 3E, Gourmets.pl, Golf Team, Golf Booking, DeSabor, Getresponce, Travel&Action oraz Spox Sox.

Więcej informacji na stronie Polish Masters.

 

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o