Now Reading
Prezent dla golfisty – Nowinki

Prezent dla golfisty – Nowinki

Analizator Swingu Zepp
Cena: 649zł
Link

Doskonały analizator swingu, który zamontowany przy rękawiczce golfowej dostarcza niewiarygodnie precyzyjnych danych odnośnie wykonywanych przez nas uderzeń.
Dane są przesyłane na bieżąco i bezprzewodowo do urządzenia mobilnego (komórki, tableta itp. – zarówno z systemem Android jak i iOS).

zepp

Bushnell Hybrid Laser + GPS
Cena: 1699zł
Link
Pierwszy na świecie dalmierz laserowy połączony z GPS-em golfowym.
Doskonale łączy w sobie precyzję dalmierza z wygodą użytkowania GPS-a. Daje niebywałą dokładność pomiarów i ogromną przewagę nad golfistami używającymi tylko zwykłego dalmierza.
bushnell_gps_laser2

System Analizy Gry Game Golf
Cena: 899zł
Link

Rewolucyjny system śledzenia i analizy wyników Twojej gry. Działa na zasadzie lokalizacji GPS. Daje prawie nieograniczone możliwości, jednocześnie praktycznie nie angażując uwagi golfisty podczas gry. Wystarczy zamontować małe nakładki na końcówki gripów, a przed każdym uderzeniem zbliżyć kij do urządzenia noszonego przy pasku lub torbie. Reszta danych zostanie pobrana automatycznie i będzie możliwa do odtworzenia na ekranie komputera, smartfona lub tabletu.
gamegolf3

GPS Golfowy GolfBuddy PT4
Cena: 1599zł
Link
Najbardziej zaawansowany technicznie GPS golfowy marki Golf Buddy. Nowość na sezon 2014. Całość znajduje się w zupełnie nowej obudowie, która wyglądem, wielkością i ciężarem przypomina bardziej najnowszy smukły smartphone’a niż wcześniejsze niezgrabne wersje GPS-ów golfowych.
golfbuddy_pt4-1

Roczna prenumerata Golf&Roll
Cena: 59,95 zł 80 zł za 4 numery z wysyłką
Promocja tylko do 8 grudnia.
Link

okladka_4

View Comments (0)

Leave a Reply

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o