Now Reading
Przesiep Open: Turniej WAGR…. na wesoło

Przesiep Open: Turniej WAGR…. na wesoło

Pomiędzy 11-13 maja 2021 na polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC odbędzie się kolejna edycja turnieju Przesiep Open. Założenia turnieju pozostają niezmienione – sportowa rywalizacja, dobra zabawa oraz integracja golfistów z całej Polski.

Przesiep Open to turniej sportowy sklasyfikowany w światowym rankingu WAGR, ale to turniej na wesoło. Różne klasyfikacje dla amatorów o tak charakterystycznych nazwach, takich jak Przesiepy, Prosiepy, Hakerzy, Bakłażany i Plankton, dodatkowe nagrody dla najlepszych juniorów, kobiet, a także dla początkujących z handicapem powyżej 36 – ta różnorodność ma spowodować, że na Przesiep Open spotkają się golfiści o różnych umiejętnościach.

W poprzedniej edycji różnica wieku między najmłodszym, a najstarszym zawodnikiem wynosiła ponad 75 lat. To charakterystyczne, że na „Przesiepie” można spotkać zawodnika z European Tour (patrz Adrian Meronk), a może też zagrać golfista, który dopiero otrzymał Zieloną Kartę. I każdy z nich znajdzie tu coś dla siebie.

„Nasz turniej jest oficjalnie rekomendowany przez Polski Związek Golfa członkom kadry narodowej oraz wspierany przez Unię Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza. Nowością w tym roku jest aż 8 kategorii juniorskich. Dodatkowo gramy z przyrodą i za każde hole-in-one w zawodach  jako organizatorzy obiecujemy posadzić 1 000 nowych drzewek. Oprócz nagród zwycięzcy turnieju otrzymają nasze klasyczne szklane statuetki w kształcie bakłażana, który jest symbolem tego turnieju”, mówi organizator wydarzenia Adam Mitukiewicz,

W zeszłorocznej edycji turnieju w kategorii pro zwyciężył Adrian Meronk, wśród amatorów najlepszy był Alejandro Pedryc.

Zapisy i dodatkowe informacje na www.przesiep.pl.

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o