Teraz czytasz
Rezerwuj golfa szybko i o każdej porze przez największy system bookingowy w Polsce!

Rezerwuj golfa szybko i o każdej porze przez największy system bookingowy w Polsce!

Trzydzieści sekund – tyle właśnie potrzebujesz czasu, by sprawdzić dostępność tee time i zarezerwować rundę golfa na większości polskich pól golfowych w Polsce. Bez dzwonienia do recepcji, o każdej porze dnia i… nocy. Wszystko dzięki systemowi rezerwacji Golfbooking.pl. To jedyny taki serwis w naszym kraju, stworzony dla golfistów przez golfistów.

Golfbooking to szereg udogodnień dla graczy, którzy teraz na bieżąco i online mogą sprawdzać dostępność tee time’ów i zapisywać się na turnieje. Dzięki temu rezerwacja rundy golfa jeszcze nigdy nie była tak szybka i prosta – zainteresowani mogą to zrobić 7 dni w tygodniu, 24 h/dobę, z komputera lub telefonu. Intuicyjny system bez problemu przeprowadzi golfistę przez kolejne etapy rezerwacji i – co ważne – od razu zweryfikuje, czy zawodnik jest klubowiczem danego klubu golfowego. Dzięki temu jest on w stanie korzystać ze swoich przywilejów także online.

Rezerwując green fee przez serwis Golf-Booking.com, golfiści mogą dokonywać płatności online przez PayU lub wybrać tradycyjną opłatę za rezerwację na polu golfowym. Ściągając na pulpit telefonu specjalny skrót, dostęp do serwisu to dosłownie… jedno kliknięcie.

Na systemie Golfbooking.pl pracuje obecnie 12 pól golfowych (First Warsaw Golf, Gradi GC, KG Lisia Polana, Sobienie Królewskie G&CC, Mazury G&CC, Modry Las Golf, Przytok G&CC, Rosa Private GC, Sand Valley GR, Sierra GC, Toya G&CC, Armada GC), kolejne są w przygotowaniu m.in. Kalinowe Pola GC, Krakow Valley G&CC czy Postołowo GC.

„System wciąż się rozwija. Oprócz tego, że cały czas poszerzamy jego zasięg i że do grona obiektów golfowych już wkrótce dołączą kolejne polskie obiekty golfowe, cały czas dopracowujemy jego kolejne funkcjonalności. Już teraz golfiści, którzy rozegrali rundę na danym polu golfowym, mogą podzielić się swoimi wrażeniami odnośnie stanu pola czy obsługi. To wiarygodne opinie osób, które rzeczywiście zagrały na tym konkretnym polu. Z kolei dzięki funkcji Dołącz do mnie, udostępnionej w mediach społecznościowych, gracze mogą powiadomić i zaprosić znajomych do wspólnej gry. Takich funkcji będzie w przyszłości w systemie więcej”, mówi Maciej Supel, project manager Golf-Booking.com.

Dodatkowo, zapisując się do systemu, dane gracza zostają zapamiętane, dzięki czemu nie ma potrzeby każdorazowego ich uzupełniania. Wszystko po to, by rezerwacja rundy golfa była jeszcze szybsza i jeszcze bardziej wygodna.

Sprawdź, jak to działa na www.golf-booking.com.

https://www.facebook.com/RezerwujGolfaOnline/videos/464502723972763/

 

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o