Teraz czytasz
Wystartował SKAT International Golf Cup

Wystartował SKAT International Golf Cup

Wyartowała kolejna edycja SKAT International Golf Cup. Turniej odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 roku. Tradycyjnie już na miejsce tej wyjątkowej imprezy zostało wybrane jedno z najlepszych pól golfowych w Europie – Sierra Golf Club w Pętkowicach, na którym regularnie rozgrywają się najważniejsze europejskie i ogólnopolskie turnieje.

Turniej jest organizowany przez gdańską firmę SKAT Transport – firmę ze ścisłej europejskiej czołówki w branży logistycznej. Dwudniowa impreza sportowa, klasyfikowana przez Polski Związek Golfa jest unikalnym wydarzeniem na tle pozostałych sportowych turniejów golfowych w Polsce. Na to wydarzenie przyjeżdżają zawodnicy z najlepszych polskich i zagranicznych klubów. W tym roku spodziewamy się również silnych zawodników z USA. Dotychczas na podium oprócz reprezentantów polskich klubów, pojawiali się zawodnicy z Rosji i Szwecji.

Na SKAT International Golf Cup stawi się również czołówka polskich juniorów, którzy powalczą w kategoriach juniorskich o kryształowe trofea oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy i mnóstwo innych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów wydarzenia.

Czerwcowe wydarzenie jest podzielone na 2 części, turniej z nagrodami w 14 kategoriach, oraz Akademia Golfa – dla zaproszonych gości, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem oraz poznać jego zasady. Doświadczenie poprzednich turniejów pokazało, że kilkadziesiąt osób zainspirowanych tą wyjątkową grą na poważnie rozpoczęło treningi. Miło nam poinformować, że w tegorocznym wydarzeniu zadebiutuje również SKAT Golf Team.

Turniej golfowy SKAT przyciąga nie tylko najlepszych zawodników, ale również, osoby znane z mediów są częstymi gośćmi tego wydarzenia. O ich wrażeniach  można przeczytać i posłuchać na stronie internetowej turnieju.

Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania!

www.skatgolf.com

„Golf&Roll” jest patronem medialnym turnieju.

Infomacja prasowa

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o