Now Reading
Sprzęt golfowy: Nowości 2017

Sprzęt golfowy: Nowości 2017

Nowy sezon, to i nowa dostawa w pro-shopach. Sprzęt golfowy na sezon 2017, czyli co wybrać, by grać lepiej.

 

JuCad Phantom Titan
www.golfteam.pl 

Wózek elektryczny JuCad Phantom Titan posiada jedyne w swoim rodzaju eleganckie jednoszpry­chowe felgi, które są w pełni wykonane z włókna węglowego. Z tymi obręczami i ze smukłą tytano­wą ramą, podpartą jednym kołem z przodu oraz rączką z bezstopniowym kontrolerem prędkości, wózek wydaje się unosić nad powierzchnią ziemi. Wygodny system składania pozwala w przeciągu kilku sekund złożyć wózek do superpłaskiej torby i z łatwością przechowywać. Najwyższy komfort jazdy jest gwarantowany przez zastosowanie eks­tremalnie sztywnej, tytanowej ramy oraz silnego i bezgłośnego, 48V systemu silnikowego. Wózek posiada trzy tryby jazdy, do przodu, neutralny i do tyłu. Istnieje też tryb predefiniowanych dystansów, na które odjeżdża wózek w przód oraz opcjonalny pilot zdalnego sterowania.
Cena: 19 350 zł


Motocaddy C-TECH
www.bogigolf.com.pl

Ultranowoczesny wózek elektryczny Motocaddy C-TECH wyznacza nowe standardy dla produktów tego typu na rynku. Rama w całości wykona­na z włókna węglowego zapewnia niebywałą lekkość oraz wytrzyma­łość konstrukcji. System składania ramy oraz kół jednocześnie spra­wia, że wózek zajmuje znacznie mniej miejsca i może się zmieścić w każdym bagażniku. Bateria zinte­growana z ramą wózka zapewnia najwyższy komfort użytkowania i wystarcza na półtorej rundy bez ładowania.
Cena: 9999 zł


Srixon Z 565 Driver
www.golfteam.pl
Nowy driver Srixon Z565 na sezon 2017, który dzięki trzem innowacjom, określanym jako Ripple Effect, ma skutkować lepszymi osiągami, mak­symalizując dystans i kontrolę ude­rzeń z tee. Stopa kija absorbuje na­prężenia podczas impaktu dla lepsze­go transferu energii, generując tym samym większą prędkość piłki oraz większy dystans. Lico drivera zostało powiększone kosztem korony i stopy, dzięki czemu wygenerowano 10% większy sweet spot. Cieńsza struktura korony pozwoliła przenieść ciężar o wadze 4 g dla wyż­szego launchu oraz wyższego mo­mentu bezwładności (MOI ).
Cena: 1749 zł

 

Titleist Driver 917 D2/D3
www.mastersgolf.pl

Dystans i wybaczalność – czego wię­cej może oczekiwać od drivera prze­ciętny golfista? Tegoroczna nowość od Titleista to odpowiedź na te potrze­by. Driver ma regulację wagi: w wersji neutralnej waga główki pozostaje ni­sko, by maksymalizować wybaczal­ność, w wersji drugiej ciężar został przeniesiony w kierunku stopki kija dla lepszej kontroli kierunku. Wszystko to opakowane w klasyczny wygląd z dźwiękiem i uczuciem cha­rakterystycznym dla driverów tej marki.
Cena: 2250 zł

 

Mizuno JPX900 Driver
ww.bogigolf.com.pl

Najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie driver w ofercie Mizuno. Do dyspozycji golfistów są niezależne zmiany kąta główki (loft), lie angle, wywa­żenia draw/fade, rotacji wstecznej oraz za­mknięcia/otwarcia główki.
Cena: 1899 zł

TaylorMade M2 Driver D-Type
www.bogigolf.com.pl
Kolejna odsłona najlepiej sprzedającego się drivera TaylorMade. Dopracowana konstrukcja wielomateriałowa posiada zupełnie prze­projektowany kształt geometryczny, zmieniający rozkład masy i da­jący dodatkową stabilność. Całości dopełnia nowy kołnierz do regu­lacji kąta główki oraz szczelina Speed Pocket, odpowiedzialna za zwiększenie sprężystości lica. Wariant D-Type to skrót od draw – kij ten jest zbalansowany, aby dawać taki właśnie typ trajektorii lotu. Cena: 1699 zł

 

 

Odyssey O-Works
www.bogigolf.com.pl

Seria O-Works to zupełnie odmieniona i jeszcze bardziej zaawansowana technologicznie seria putte­rów Odyssey. System mikrohaczyków, z których składa się lico nowych putterów, w połączeniu z miękkim materiałem urethane daje niesamowite czucie i sprawia, że piłka znacznie szybciej i pew­niej toczy się po greenie. Dodatkowo do kijów Odysseya wrócił w tej serii system wizualny Versa, który dzięki kontrastującemu wykończeniu główki gwarantuje skupienie uwagi i poprawne ustawienie się do kierunku uderzenia. Nowe puttery są wyposażone w gripy SuperStroke. Cena: 925 zł

 

Srixon Z 565, 765 i 965 Irons
www.golfteam.pl

Nowe serie ironów Srixona na se­zon 2017, wyglądem przypomina­jące starsze serie oznaczone nu­merami 545, 745 i 945 irons. Żelaza Srixon Z565 to kute kije typu cavity back, o bardzo dobrej grywalności, promujące maksy­malny dystans oraz wybaczalność. Mają o 5% większe rowki w po­równaniu do poprzedniej serii oraz podwójne laserowe frezowanie. To poprawia kontakt szczególnie pod­czas deszczu, dzięki lepszemu tar­ciu i kontroli rotacji. Cena: 4299 zł

 

 

 

 

 TaylorMade M1 Irons
www.bogigolf.com.pl
Zastosowanie technologii łączą­cej „sloty” ze szczeliną w głów­ce sprawia, że sprężystość lica jest niezmienna na jeszcze większej powierzchni, co zapo­biega utracie energii uderzenia nawet przy bardzo niskim kon­takcie piłki na licu. Zestaw M1 przeznaczony jest dla golfistów poszukujących profesjonalnego sprzętu, który zapewni dosko­nałe odległości i kontrolę, dając jednocześnie wybaczalność przy mniej udanych uderzeniach.
Cena: 3999 zł

 

Mizuno JPX900 Fairway Wood
www.bogigolf.pl

Nowa odsłona woodów marki Mizuno. Model JPX 900 został wyposażony w sprawdzone rozwiązania tech­niczne z serii JPX 850, a dodatkowo wzbogacony o możliwości regulacji rotacji wstecznej za pomocą ruchomego suwaka. Nieco niższy profil główki ideal­nie spisuje się zarówno przy grze z ziemi, jak i korzy­staniu z woodów jako bezpieczniejszej alternatywy dla drivera na ciasnych dołkach.

Cena: 1349 zł

[fot]fot. producenci sprzętu[/fot]
Brak komentarzy (0)

Napisz komentarz

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o