Now Reading
The Upper House – luksus w kontakcie z naturą. Wyjątkowa inwestycja powstaje w sercu Wrocławia

The Upper House – luksus w kontakcie z naturą. Wyjątkowa inwestycja powstaje w sercu Wrocławia

Jak połączyć zamiłowanie do luksusu z życiem w zgodzie z naturą? Najnowsza wrocławska inwestycja z segmentu premium to złoty środek dla tych, którzy cenią sobie najwyższy standard, tętniące życiem miasto, a zarazem dostęp do nieograniczonej przestrzeni. Grupa Angel Poland udowadnia, że niemożliwe nie istnieje! Ogłoszenie budowy The Upper House by Angel, uplasowało apartamentowiec renomowanej Grupy Angel Poland w TOP10 luksusowych polskich inwestycji.

Wrocław, jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Polsce, dzięki silnemu potencjałowi inwestycyjnemu staje się prawdziwie europejską metropolią. Stolica Dolnego Śląska jest wiodącym ośrodkiem ekonomicznym, technologicznym i kulturalnym, ale przoduje również pod względem jakości życia, edukacji i opieki zdrowotnej. W jego sercu, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Oławy, powstaje monumentalny i nowoczesny apartamentowiec, którego mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na panoramę miasta i niczym nieograniczony horyzont.

Najwyższy standard i życie w zgodzie z naturą

The Upper House by Angel to najbardziej wyczekiwana inwestycja na wrocławskim rynku nieruchomości z segmentu premium. Oprócz 381 apartamentów, obejmujących rożne wielkości, aż do penthousów, spośród których największy zachwycać będzie 250 metrową przestrzenią, przyciągnie nowych mieszkańców wieloma udogodnieniami, jakimi mogą poszczycić się najwspanialsze europejskie realizacje. Strefa wellness z basenem saunami i fitness, reprezentacyjne lobby z recepcją i całodobową ochroną oraz trzypoziomowy parking podziemny, zapewnią poczucie najwyższego komfortu, a lokale usługowe będące częścią budynku ułatwią codzienne funkcjonowanie i skoncentrują życie wokół powstającej inwestycji. Ekskluzywny charakter budynku oraz najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów, zagwarantują mieszkańcom komfortowe warunki, zarówno w apartamentach, jak również podczas korzystania z części wspólnych. Duże okna, przestronne balkony, zielone tarasy i przemyślane układy apartamentów to baza unikatowej przestrzeni w The Upper House. Widok na piękny dziedziniec z apartamentów na niższych piętrach, zapewni mieszkańcom prywatność i przeniesie w sferę wyjątkowego komfortu. W niedalekiej odległości swą lokalizację mają najpiękniejsze pola golfowe, które przyciągają pasjonatów tego sportu z całej Polski. Czy można sobie wymarzyć lepsze warunki do życia?

– Od 18 lat jako Grupa specjalizujemy się w tworzeniu najbardziej prestiżowych przestrzeni do życia. Rynek nieruchomości premium jest w dzisiejszych czasach najlepszym wyborem lokaty kapitału, choć ze względu na brak dostępnych gruntów w centrach największych miast, takich inwestycji jest jak na lekarstwo. The Upper House by Angel, jest wyjątkowy ze względu na wspaniałą lokalizację, ale także najbardziej wyszukane udogodnienia oraz możliwość obcowania z naturą. A to wszystko w samym sercu Wrocławiamówi Iwona Jurczenko, Sales and Marketing Director- West w APG.

Niebo, woda i kojąca zieleń w zasięgu ręki

Z najwyższych pięter apartamentowca rozpościerał się będzie widok na zapierający dech horyzont, zapewniający równowagę pomiędzy tętniącym życiem miastem, a niczym nieograniczoną przestrzenią. W bezpośrednim sąsiedztwie The Upper House znajduje się jedno z piękniejszych, dających ukojenie miejsc przeznaczonych do wypoczynku i rekreacji – rzeka Oława z przepiękną promenadą, zrealizowaną przez Angel Poland Group w ramach wcześniejszych projektów skupionych wokół Przedmieścia Oławskiego. Jednym z filarów działalności dewelopera jest odpowiedzialność społeczna, która realizowana jest m.in. poprzez dbanie o środowisko i poszerzanie terenów zielonych. Wewnętrzny dziedziniec oraz dachy The Upper House by Angel zostaną pokryte intensywnie zielonymi nasadzeniami, które ograniczą nagrzewanie budynku, zwiększą biodywersyfikację oraz pozwolą na retencjonowanie wody deszczowej. W projekcie zaplanowano również atrakcyjne tereny zielone m.in. park sensoryczny.

Najwyższy poziom zarządzania nieruchomością

Angel Poland Group oferuje przyszłym mieszkańcom The Upper House również wykończenie i wyposażenie apartamentów. Deweloper stawia na kompleksową obsługę. W ramach spółki Angel Management proponuje profesjonalne zarządzanie nieruchomością z wykorzystaniem najnowszych technologii jak aplikacja MyTower oraz zarządzanie najmem, gwarantując usługi na najwyższym, niespotykanym dotąd poziomie.

Biuro sprzedaży: Angel Poland Group | ul. Walońska 11/4U, Wrocław | tel. +48 71 770 99 40

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o