Teraz czytasz
Zagraj w turnieju na St. Andrews Old Course… na Gwiaździstej 5

Zagraj w turnieju na St. Andrews Old Course… na Gwiaździstej 5

Redakcja Golf&Roll

Za oknami coraz szarzej, na polach coraz zimniej, przydałaby się więc odrobina rywalizacji. A może tak zagrać w słonecznej Hiszpanii? Wraz z organizatorami zapraszamy do Studio Gwiaździsta 5 do rozegrania turnieju 5 Stars Golf Indoor Cup, pierwszych w tym sezonie zawodach na symulatorach Trackman 4 i to na najlepszych polach na świecie.

Zawodnicy zmierzą się ze sporym wyzwaniem. Rozgrywki odbędą się na Real Club Valderrama, St. Andrews Old Course, Muirfield, i PGA National, czyli na polach, gdzie odbywały się turnieje wielkoszlemowe i zawody Ryder Cup.

Aby wyrównać szanse, 5 Stars Golf Indoor Cup zostanie rozegrany w klasyfikacji stroke play netto w 2 grupach hcp 0-18, 18,1-36, a maksymalny hcp gry wynosi 36.

Każdy zawodnik musi rozegrać 4 rundy na 4 polach w ciągu miesiąca w identycznych ustawieniach na polu z uwzględnieniem innych tee dla kobiet i mężczyzn. O rezultacie zadecyduje suma 4 rund w grupach hcp. Wyniki będziemy publikować na bieżąco na platformie Trackmana.

Turniej rozpocznie się 23 listopada i będzie trwał do 18 grudnia. 19 grudnia odbędzie się oficjalne wręczenie nagród połączone z konkursem Longest Drive, o ile oczywiście będzie to możliwe w warunkach pandemii (jeśli nie – rozdania nagród  konkurs wraz z konkursem zostanie przeniesione na inny bezpieczny termin). Rywalizacja na najdłuższe uderzenie będzie rozgrywana w 3 kategoriach: juniorzy (do 18 lat), kobiety, mężczyźni,  a na najlepszych także czekają nagrody.

Szykujcie swoje siły na 5 Stars Golf Indoor Cup.

Koszt uczestnictwa 350 zł. W cenie

– 4 rundy na symulatorach
– możliwość wygrania atrakcyjnych nagród
– udział w uroczystości rozdania nagród
– udział w dodatkowym konkursie Longest Drive

Zapisy przez Golf Booking po LINKIEM

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o