Teraz czytasz
Hity od Garmina

Hity od Garmina

Garmin, światowy producent rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, rozszerza swoją ofertę zegarków golfowych o kolejne modele. Oto jedne z najnowszych propozycji tej marki.

Approach S6 To kompaktowy zegarek GPS dla golfistów wspomagający pracę nad poprawą techniki gry, wyposażony w system analizy uderzeń, mapy pól golfowych z całego świata i wiele innych funkcji. Approach S6 oferuje unikalny system analizy uderzeń z funkcjami SwingTempo, TempoTrainer i SwingStrenght™ oraz wiele innych narzędzi treningowych. Zegarek wyposażony jest w mapy CourseView zawierające dane ponad     30 000 pól golfowych, również na terenie Polski. Do dyspozycji graczy oddane zostają takie funkcje mapy jak: GreenView (ręczne pozycjonowanie flagi), funkcja wskazywania celu dotykiem (Touch Targeting) oraz PinPointer™, który ułatwia orientację w terenie podczas gry. Oprócz zaawansowanych funkcji treningowych i mapowych, Approach S6 wyposażono również w narzędzia umożliwiające analizowanie swoich wyników, udostępnianie ich znajomym, czy porównywanie z osiągnięciami partnerów golfowych. W roku 2014 zegarek otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot. Jury uzasadniło swój werdykt następująco: „Każdy szczegół projektu Approach S6 został dokładnie przemyślany, a jego konstrukcja to idealne połączenie stylu i funkcjonalności.” Zegarek jest odporny na działanie wody do głębokości 50 metrów (klasa wodoszczelności 5ATM), a jego wytrzymała obudowa bez trudu zniesie podróż w golfowej torbie bez ryzyka uszkodzenia. Bateria zegarka zapewnia 10 godzin pracy w trybie pełnego wykorzystania modułu GPS, lub 14 tygodni w trybie zegarka.     s2

Garmin Approach S2  Model S2 ma preinstalowane mapy ponad 30 000 pól golfowych na całym świecie i jest gotowy do gry od razu po wyjęciu z pudełka – bez żadnych subskrypcji i dodatkowych opłat. Approach S2 podaje odległość do przedniej, środkowej i tylnej części greenu, a także w wyraźny sposób wskazuje informacje o dystansach layup oraz dogleg. Wbudowana karta wyników pozwala graczom śledzić punktację w każdym momencie gry. Istnieje również możliwość przenoszenia wyników do komputera. Najnowszy zegarek golfowy Garmina jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Stylowa i jednocześnie wyjątkowo funkcjonalna konstrukcja doskonale sprawdza się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i na polu golfowym. Approach S2 może być używany w dowolnym miejscu na świecie – dzięki preinstalowanym mapom pól golfowych (ponad 30 000) golfiści nie muszą martwić się o dodatkowe opłaty za transfer danych czy roaming. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla golfistów, którzy dużo podróżują, grają na nieznanych polach lub po prostu chcą lepiej poznać swoje regularne miejsca rozgrywek i poprawić wyniki. Approach S2 zapewnia również dostęp do bezpłatnych aktualizacji map – bez abonamentu oraz żadnych dodatkowych opłat. Funkcja elektronicznej karty wyników zapamiętuje wyniki, umożliwia ich przeglądanie i analizę. Wyniki można również przenieść do komputera i wydrukować.

garmin

Garmin Approach S4  I kolejny hit od światowego producenta rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej. Zegarek Approach S4 został wyposażony w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz, czytelny nawet w pełnym słońcu, a specjalny tryb Green View umożliwia podgląd rzeczywistego kształtu i rozmiaru greenu. Wymienna bateria litowo-jonowa zapewnia czas pracy do 10 godzin w trybie golfowym. Approach S4 posiada preinstalowane mapy ponad 30,000 pól golfowych zarówno na terenie Polski, jak i całego świata[1] wraz z bezterminową subskrypcją, co oznacza nieustanny dostęp do aktualnych danych bez żadnych dodatkowych opłat. Technologia Smart Notification pozwala na bezprzewodową wymianę danych między zegarkiem a kompatybilnym smartfonem Apple. Dzięki temu rozwiązaniu bezpośrednio z poziomu zegarka można odczytać wiadomości tekstowe czy emaile, bez potrzeby noszenia przy sobie telefonu na polu golfowym. Podobnie jak pozostałe zegarki z serii Approach, S4 mierzy długość uderzenia i dokładną odległość do przedniej, środkowej i tylnej części greenu a także w wyraźny sposób wskazuje informacje o dystansach layup oraz dogleg, pozwalając jednocześnie śledzić punktację podczas gry. Dyskretna, minimalistyczna obudowa sprawdzi sie zarówno na polu golfowym, jak i na co dzień, kiedy korzystamy z Approach S4 jak ze zwykłego zegarka. Wyłącznym przedstawicielem marki Garmin w Polsce jest Golf Help.

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o