Now Reading
Patronat G&R: Witalna Polka

Patronat G&R: Witalna Polka

Ponad 60 znamienitych prelegentów i 350 uczestników z całego kraju wzięło udział w Vital Forum – ogólnopolskiej debacie nad zdrowiem Polek. Eksperci medyczni oraz przedstawiciele mediów i show biznesu zastanawiali się, w jaki sposób skłonić kobiety do zadbania o siebie poprzez m.in. aktywność ruchową. O tym mówiła również dr Irena Eris, propagatorka golfa wśród kobiet. Partnerem wydarzenia był „Golf&Roll”.

Polki powinny częściej uprawiać sport dostosowany do swojego wieku i możliwości, pamiętać o regularnych posiłkach, rzucić palenie – przyczynę coraz liczniej diagnozowanego raka płuc, a także częściej korzystać z porad specjalistów. O tym między innymi mówili uczestnicy ogólnopolskiej debaty Vital Forum, która odbyła się w dniach 6-7 marca 2014 r. w Warszawie. – W życiu, jak i biznesie, potrzebne jest zdrowe podejście, dlatego warto pomyśleć o zachowaniu równowagi w wirach codzienności i zadbać o swoje zdrowie i kondycje fizyczną grając np. w golfa – mówiła dr Irena Eris, ambasadorka i partner wydarzenia, organizatorka jednego z najważniejszych turniejów dla pań Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Twórcy i uczestnicy Vital Forum podkreślali także, że zdrowa i witalna Polka to Polka przezorna, która racjonalnie myśli o przyszłości. – Panie powinny troszczyć się o swoje zdrowie w różnych aspektach – medycznym, psychologicznym oraz finansowym. Zabezpieczenie finansowe na wypadek poważnej choroby daje możliwość szybszego podjęcia leczenia, a także poczucie bezpieczeństwa, że cokolwiek się stanie, chory i jego rodzina otrzymają wsparcie – podkreślała Katarzyna Osińska, ekspert ING Życie, Partnera Strategicznego wydarzenia.

O bezpiecznej przyszłości mówiono też w kontekście badań genetycznych pod kątem profilaktyki. – Genetyczne badania profilaktyczne są niezwykle istotne dla zmniejszania ryzyka zachorowania i wczesnego wykrycia różnego rodzaju schorzeń.  W naszym laboratorium można już  wykonać analizę diagnostyczną całej części kodującej genomu człowieka – co umożliwia zaplanowanie optymalnego trybu życia, diety czy indywidualnego doboru leków, by zapewnić życie w najlepszej kondycji do później starości – przekonuje dr hab. Anna Boguszewska–Chachulska, Prezes Genomed S.A./ NZOZ Genomed – poradni i laboratorium diagnostyki genetycznej

Dwudniową debatę uświetnił bankiet „Kobiece granie”, który uatrakcyjnił akustyczny koncert Patrycji Markowskiej oraz pokaz mody najnowszej kolekcji rajstop marki Adrian.

Vital Forum zorganizowała CAE Agency, F2F Evolution, Fama PR, Musicart oraz Fundacja MSD dla Zdrowia Kobiet. Partnerami wydarzenia byli: ING Życie (Partner Strategiczny), Adrian Fabryka Rajstop (Partner Generalny), Laboratorium Kosmetyczne dr Irena Eris, Nestle i LOT.

Więcej o wydarzeniu na: www.vitalforum.pl

Brak komentarzy (0)

Napisz komentarz

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o