Now Reading
Finał europejskiej ligi zawodowej w Polsce

Finał europejskiej ligi zawodowej w Polsce

Właśnie ogłoszony został oficjalny kalendarz europejskiej ligi zawodowej Pro Golf Tour (dawniej EPD Tour). Niespodziewanie i po raz pierwszy w historii – finał ligi odbędzie się w Polsce, na podwrocławskim polu Toya Golf.

„Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia”, mówi Jacek Gulmantowicz, prezes Golf24. „Liga Pro Golf Tour doceniła nasze ubiegłoroczne osiągnięcia i przyznała nam organizację najważniejszego turnieju sezonu”.

Turniej Deutsche Bank Polish Masters odbędzie się w dniach 26-29 września na polu Toya Golf pod Wrocławiem, z pulą nagród co najmniej 170 000 zł. Będą mu towarzyszyły liczne imprezy, które skupią nie tylko golfistów, ale również przedstawicieli biznesu z całej Polski. W programie przewidziano m.in. Wieczorną Galę Polskiego Biznesu, Turniej Gwiazd oraz wielki piknik z pokazem Mistrza Świata w trickach golfowych.

„Z przyjemnością podjęliśmy współpracę w ramach tego projektu”, mówi Sabina Salamon, rzecznik prasowy Grupy Deutsche Bank. „Deutsche Bank od lat wspiera golfa na świecie i w Polsce, także nie mogliśmy opuścić szansy uczestniczenia w tak ważnym wydarzeniu”.

W turnieju zawodowym zagra 72 najlepszych zawodników z rankingu Order of Merit. Dodatkowo, organizatorom udało się wynegocjować dzikie karty dla najlepszych polskich zawodników, dzięki czemu w turnieju zobaczymy też polskich juniorów, którzy w ostatnim roku radzili sobie znakomicie na arenie międzynarodowej m.in. rewelacyjnie grającego Jana Szmidta Jr.

Zobacz oficjalny trailer turnieju.

Więcej informacji na www.polishmasters.eu.

fot. Golf24/Paweł Łączny

Brak komentarzy (0)

Napisz komentarz

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o