Teraz czytasz
Ruszyły zapisy na turniej Porsche Golf Cup!

Ruszyły zapisy na turniej Porsche Golf Cup!

Tym razem organizator turnieju – dealer Porsche Centrum Warszawa – zaprasza na wyjątkową, bo jubileuszową edycję turnieju Porsche Golf Cup. Będzie on eliminacją do światowego finału serii na Majorce.

Turniej Porsche Golf Cup będzie towarzyszyć w tym roku obchodom 70-lecia produkcji przez Porsche sportowych samochodów. Zawody odbędą się 15 września na polu Sobienie Królewskie G&CC i dostarczą masy wrażeń nie tylko golfowych, ale również motoryzacyjnych.

Zawody są przeznaczone dla potencjalnych oraz dotychczasowych klientów marki Porsche. Turniej po raz kolejny jest oficjalnymi eliminacjami do światowego finału Porsche Golf Cup, który jak co roku odbędzie się na Majorce.

Marka Porsche rozgrywki Porsche Golf Cup organizuje już od 1988 roku. Jest to seria turniejów eliminacyjnych, rozgrywanych na całym świecie, zwieńczona wielkim finałem, na którym na kilka dni spotykają się zawodnicy z całego świata, by w fantastycznych warunkach walczyć o tytuł najlepszego.

Turniej w Sobieniach Królewskich połączony będzie z jazdami testowymi najnowszymi modelami marki Porsche, masą dodatkowych konkursów, oficjalny rozdaniem nagród. Na uczestników czeka dużo emocji, rywalizacji i sportowej adrenaliny. Turniej rozgrywany będzie w klasyfikacji stableford netto (w trzech kategoriach hcp) oraz w stroke play brutto .

Na start w światowym finale może liczyć zawodnik i zawodniczka, którzy osiągną najlepszy wynik w formacie stroke play brutto. Na finał pojedzie także trzech zwycięzców w poszczególnych kategoriach hcp, którym punkty będą liczone w formacie stableford netto. Zwycięzcy mogą zabrać osobę towarzyszącą, ale wyjazd przeznaczony jest wyłącznie dla klientów firmy Porsche.

Ze względu na jubileuszowy charakter spotkania Porsche Centrum Warszawa przygotowało dla uczestników turnieju i osób zaproszonych na piknik nieszablonowe pomysły na spędzenie sobotniego popołudnia na polu golfowym.

Zapisy i więcej informacji na porschegolf.pl

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o