Now Reading
Startuje cykl Golf Business League 2023. W grze zaproszenia na turniej w bajecznym Costa Navarino Resort

Startuje cykl Golf Business League 2023. W grze zaproszenia na turniej w bajecznym Costa Navarino Resort

Od rywalizacji na malowniczym polu Rosa Private Golf Club rozpoczną się tegoroczne rozgrywki w ramach cyklu Golf Business League. W dwudniowym turnieju weźmie udział setka zawodników, którzy zawalczą nie tylko o wysokie pozycje w turnieju, ale pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej całego cyklu. Walka w tegorocznej edycji Biznes Ligi toczyć się będzie o zaproszenia na wyjazd do luksusowego resortu Costa Navarino w Grecji.

W tym sezonie cykl, w którym udział biorą prezesi oraz kadra zarządzająca polskich i europejskich przedsiębiorstw, składa się z pięciu turniejów w kraju oraz rozgrywek zagranicznych. Te odbędą się w listopadzie w przepięknym greckim resorcie na greckim Peloponezie.

Pierwszy przystanek – Rosa Private Golf Club

Uczestników pierwszego turnieju w Częstochowie ugości hotel nowego partnera cyklu – Grupy ARCHE. W usytuowanym w centrum miasta Hotelu ARCHE odbędzie się uroczysty bankiet, podczas którego wręczone zostaną nagrody dla laureatów Best Round w trzech grupach HCP, Best Round brutto oraz dla zwycięzców dołków konkursowych.

Uczestników turnieju na Rosa Private Golf Club ugości klimatyczny Hotel ARCHE.

Gościem specjalnym bankietu będzie Wojciech Pasynkiewicz, golfista, podróżnik, autor dwóch książek o golfie, w tym najnowszej, wydanej w tym roku publikacji „Golf. Pasje. Podróże. Lifestyle”. Gość specjalny opowie o swoich niezliczonych golfowych podróżach oraz o okolicznościach powstania książki. Będzie to też doskonała okazja na zadanie pytań i otrzymania własnego egzemplarza książki wraz z autorskim autografem.

Wśród atrakcji wieczoru znajdzie się także występ muzyczny utalentowanej wokalistki z Trójmiasta, degustacje cygar oraz open bar, w którym pojawią się wyśmienitej jakości trunki od polskiej destylarni Wolf&Oak oraz doskonałe wina z Winnicy L’Opera.

Wśród uczestników, którzy zdecydowali się wziąć udział w pierwszym tegorocznym turnieju Biznes Ligi, są m.in. Mariusz Czerkawski i Jerzy Dudek. Obaj mają już na koncie kilka sukcesów w turniejach Biznes Ligi i to oni z pewnością będą jednymi z tych zawodników, którzy będą narzucać ton rywalizacji w najniższej turniejowej grupie HCP.

Wśród uczestników, którzy zdecydowali się wziąć udział w pierwszym tegorocznym turnieju Biznes Ligi, są m.in. Mariusz Czerkawski i Jerzy Dudek.

Pierwszy turniej Biznes Ligi w tym roku będzie też dobrą okazją do szukania przyszłych golfowych talentów. Podczas turnieju akademię golfa dla swoich klientów przeprowadzi firma Accolade, która jest jednym ze sponsorów wspomagających całego cyklu.

Podczas turnieju po raz pierwszy pojawi się także Unit 4 Men, marka wysokiej jakości kosmetyków dla mężczyzn, która ufunduje nagrody dla zwycięzców.

Seria z greckim finałem

Nagrodą główną tegorocznej Biznes Ligi są zaproszenia do udziału w tygodniowym wyjeździe do Grecji. Costa Naravino to ogromny ośrodek wypoczynkowy składający się z dwóch 5-gwiazdkowych kurortów: The Romanos Luxury Collection Resort i The Westin Resort. Docelowo ma się tam znaleźć aż pięć odrębnych części o łącznej powierzchni ponad 1000 ha. Właśnie kończą się prace nad dwoma kolejnymi – Waterfront oraz Mandarin Oriental, którego otwarcie planowane jest na 2023 r.

The Dunes, projektu Bernharda Langnera i Rossa McMurraya, to najstarsze pole golfowe należące do resortu, otwarte w 2010 roku. Kolejna, równie spektakularna osiemnastka na terenie obiektu, to pole The Bay (architekt: Robert Trent Jones II), z którego roztaczają się bajeczne widoki na zatokę Navarino. W 2022 roku ofertę resortu uzupełniły dwa kolejne pola golfowe – The Olimpic Academy Golf Course oraz The Hills Golf Course. Oba zaprojektował Jose Maria Olazabal. Te w sumie cztery przepiękne pola o niewiarygodnej jakości utrzymania rozmieszczono w zasięgu 20 minut jazdy.

Costa Navarino to jednak coś więcej niż golf. Resort oferuje nie tylko relaks na najwyższym poziomie, ale też aktywny wypoczynek w sumie w 16 dyscyplinach sportu (surfing, windsurfing, kite, diving, tenis, rowery, joga itd.). Na terenie obiektu działa obecnie ponad 20 restauracji, serwujących kuchnię z różnych rejonów świata.

Ta golfowa perełka to idealne miejsce na turniej podsumowujący cały sezon Biznes Ligi. To też nagroda główna dla laureatów klasyfikacji generalnej cyklu, wyłonionych podczas finału krajowego we Wrocławiu.

Jest o co grać!

Więcej o turniejach Golf Business League na www.biznes-liga.pl.

Walka w tegorocznej edycji Biznes Ligi toczyć się będzie o zaproszenia na wyjazd do luksusowego resortu Costa Navarino w Grecji.
Golf Business League od kilkunastu lat gromadzi golfistów i golfistki z całej Polski.
View Comments (0)

Leave a Reply

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o