Teraz czytasz
1st Golf Indoor Polish Championship już w marcu!

1st Golf Indoor Polish Championship już w marcu!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w historycznym, ogólnopolskim turnieju na TrackManach. Nie mogąc się już doczekać rozpoczęcia sezonu na polach golfowych, w marcu w studiach i centrach z symulatorami w całej Polsce odbędzie się 1st Golf Indoor Polish Championship. Może wziąć w nich udział każdy użytkownik z dostępem do TrackMana.

Turniej będzie składać się z 4 rund rozgrywanych na specjalnie wybranych, najciekawszych polach golfowych. Będziemy podróżować między kontynentami, grać w różnych warunkach i oczywiście w różnych klasyfikacjach. Oprócz najlepszego wyniku w kategorii stroke play brutto, rywalizacja odbędzie się w kategorii stroke play netto z połowy hcp. Osobno rozegramy turniej dla Pań, w którym główną nagrodą będzie pobyt w Hotelu SPA Dr Irena Eris. A dodatkowo postanowiliśmy, że w zawodach będą mogli wziąć udział członkowie PGA Polska, o ile zgłosi się ich więcej niż 8.

Turniej będzie odbywał się przez cały marzec, równolegle na wszystkich TrackManach, które przystąpią do zawodów. Planujemy codzienne informacje z rozgrywek, komentarze gwiazd i uczestników, tygodniowe podsumowania prowadzone przez ekspertów, oficjalne otwarcie i ceremonię zamknięcia turnieju wraz z nagrodami m.in. od marki Dr Irena Eris.

Swój udział już zapowiedzieli między innymi – znany dziennikarz i satyryk Rafał Bryndal oraz Szymon Ziółkowski, mistrz olimpijski w rzucie młotem. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło PGA Polska, patronat medialny zapewnia Golf&Roll, Golf Channel Polska oraz Top Golf. Partnerem wydarzenia jest Dr Irena Eris, Browar Błonie, Intercars Program flotowy, Landsberg, Holiday Inn, kancelaria DZP.

Szczegóły na stronie: http://studiogwiazdzista5.pl/2021/01/22/mistrzostwa-polski-indoor/

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o