Teraz czytasz
Symulator golfa w Silva Sport już otwarty!

Symulator golfa w Silva Sport już otwarty!

Redakcja Golf&Roll

Zapraszamy do pierwszego na terenie Ursynowa symulatora golfa, wyposażonego w technologię TrackMan. Znajduje się na terenie klubu Silva Sport, zlokalizowanego przy ulicy Puławskiej 531 w Warszawie.

Możliwości, jakie daje technologia TrackMan są prawie nieograniczone – począwszy od indywidualnego doskonalenia i analizowania swojej gry na wirtualnym driving range’u, sprawdzanie swoich umiejętności przy użyciu centrum testowego, aż po rozgrywanie rund golfa na kilkudziesięciu polach golfowych z całego świata z grupą przyjaciół.

Pomieszczenie, w którym zlokalizowany jest symulator, urządzone zostało z dużą dbałością o detale. Obiekt dysponuje największym w Warszawie ekranem o szerokości 5m i przekątnej ponad 200 cali, co w połączeniu z wysokiej rozdzielczości rzutnikiem, odpowiednim oświetleniem i nagłośnieniem, pozwala na doskonałe odwzorowanie szczegółów i zapewnia doskonałe wrażenie podczas gry.

Dla wspólnego bezpieczeństwa klientów, pomieszczenie symulatora zostało wyposażone w oczyszczacz powietrza lampą UV.

Na terenie Silva Sport oprócz symulatora golfa znajduje się także 13 profesjonalnie przygotowanych do gry kortów tenisowych oraz kort do squasha. Do dyspozycji gości jest tu wygodny duży parking, sklep sportowy oraz mała kawiarenka na terenie recepcji klubu.

Rezerwacja symulatora jest możliwa poprzez platformę Golf Booking lub telefonicznie w recepcji klubu.

Rezerwacje

Więcej o Silva Sport

 

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o