Teraz czytasz
2nd Golf Indoor Polish Championship: Ruszyły zapisy na ogólnopolski turniej na symulatorach

2nd Golf Indoor Polish Championship: Ruszyły zapisy na ogólnopolski turniej na symulatorach

Już 29 listopada rozpoczyna się druga edycja 2nd Golf Indoor Polish Championship, ogólnopolskiego turnieju na symulatorach TrackMan. W zeszłym roku w zawodach wzięło udział 100 uczestników.

Tym razem turniej będzie trwał dwa miesiące, aby wszyscy zawodnicy zdążyli spokojnie rozegrać 4 rundy. Każda z nich odbywa się na innym polu, każda w innym kraju. W tej edycji uczestnicy turnieju będą mogli przetestować swoje umiejętności w bardzo odmiennych warunkach, na zróżnicowanych polach od De Campo „Teeth of the Dog’’ (w Dominikanie), przez Liberty National GC (w New Jersey, USA) oraz Royal Troon ( w Szkocji), po Kalinowe Pola GC, które jest pierwszym polskim obiektem w bibliotece TrackMana.

Turniej będzie trwał od 29 listopada do 30 stycznia. Rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach stroke play brutto i netto wśród kobiet i mężczyzn. Dodatkowo, dla członków PGA Polska przygotowano osobną klasyfikację.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wydarzeniu towarzyszyć będzie, jak w roku ubiegłym studio turniejowe, relacje video oraz dodatkowe atrakcje.

Turniej organizowany jest przez Studio Gwiaździsta 5. Zapraszamy do zapisów przez Golf Booking.

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o