Teraz czytasz
„Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy by Paprocki & Brzozowski” z wyjątkowymi atrakcjami dla uczestniczek

„Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy by Paprocki & Brzozowski” z wyjątkowymi atrakcjami dla uczestniczek

W dniach 13-14 sierpnia na polu Gradi Golf Club odbędzie się IX edycja kobiecego turnieju golfowego „Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy by Paprocki & Brzozowski”.

Turniej to swego rodzaju święto kobiecego golfa, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń sportowych. W tym roku paniom będą towarzyszyły marynistyczne klimaty, a samo wydarzenie uświetnią atrakcje od najsłynniejszych polskich projektantów – Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. To będzie wydarzenie na wyjątkową miarę zrobione z rozmachem, którego golfistki są istotną częścią. Ekskluzywna impreza będzie przeznaczona tylko dla uczestniczek turnieju oraz związanych z marką Paprocki & Brzozowski celebrytek. Projektanci to nie tylko mistrzowie mody na światowym poziomie, ale także propagatorzy zdrowego stylu życia, którzy sami podczas wydarzenia rozpoczną naukę tej wspaniałej gry.

Turniej „Brunetki, Blondynki” jest okazją do sportowych zmagań doświadczonych zawodniczek, a także niesie z sobą misję, mianowicie popularyzację gry w golfa wśród kobiet – stąd prowadzona jest równolegle akademia golfa dla pań stawiających pierwsze kroki na greenie. Organizatorzy jak co roku nie ograniczają uczestniczek turnieju limitem hcp, pomimo że turniej znajduje się na wysokiej pozycji w ramach kategoryzacji Polskiego Związku Golfa. Większość bardzo atrakcyjnych nagród jest możliwych do wygrania na każdym poziomie golfowego wtajemniczenia.

Marynistyczne klimaty podkreślą warsztaty wyplatania makram, tworzenia biżuterii w morskim klimacie oraz pokaz barmański, podczas którego motywem przewodnim będą drinki na bazie rumu. Charakter wydarzenia wzbogaci bogata scenografia i wizualna oprawa eventu nawiązująca do tematyki morskiej. Po sportowej rywalizacji panie będą mogły zrelaksować się w specjalnie zaaranżowanej strefie z plażą. Jak co roku uczestniczki poddadzą się metamorfozom pod okiem makijażystek i fryzjerów. Obowiązują stroje oczywiście inspirowane morzem. Nie zabraknie także tańców oraz koncertu grupy W stronę portu.

Tradycyjnie na tzw. 19. dołku odbędzie się konkurs Nearest to the Pin, który rozgrywany jest w wieczorowym stroju i szpilkach. Nagrodą w konkursie jest voucher pobytowy w hotelu Dr Irena Eris.

Turniejowi towarzyszyć będzie wyśmienita kuchnia.

Historia kobiecego golfa pokazuje, jak heroicznie panie walczyły o pełnoprawne korzystanie z pól golfowych, dlatego też Gradi Golf Club mocno angażuje się w promocję tego sportu. Pomysł damskich rozgrywek na Gradi Golf Club powstał kilka lat temu jako odpowiedź na liczne męskie turnieje, podczas których panowie nie tylko rywalizują, ale i przyjemnie spędzają czas. Organizatorka i pomysłodawczyni, Marzena Gradecka, łączy od lat swój ulubiony sport ze spotkaniem w kobiecym gronie i wyśmienitą zabawą. Tej dobrej energii na pewno nie zabraknie w tym roku w Pałacu Brzeźno, gdzie rozegrana zostanie IX edycja turnieju „Brunetki, Blondynki, czyli… Metamorfozy”.

Dzięki zaufaniu oraz zaangażowaniu golfistek po raz kolejny turniej „Brunetki, Blondynki czyli… Metamorfozy” wygrały plebiscyt na Najlepszy Golfowy Event Roku (Impreza Golfowa Roku 2020 i 2021 – PGA Awards).

Formule turnieju sprzyja pole Gradi Golf Club – położone zaledwie kilka kroków od Pałacu Brzeźno, 18-dołkowe pole (PAR 71) jest przyjazne i uwielbiane przez wiele kobiet, gdyż nie jest zbyt długie, acz zróżnicowane i zaskakujące. Wiele pań pobija tu rekordowe wyniki.

Turniej co roku przyciąga wiele młodych golfistek, a jakość organizacji oraz niesamowita ilość atrakcji sprawiły, że jest on jednym z najważniejszych wydarzeń golfowych w Polsce skierowanych do kobiet.

Zapraszamy do rejestracji na turniej poprzez kontakt: + 48 667 676 515 oraz recepcja@palac-brzezno.pl.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rundzie treningowej już w czwartek.

Pakiety pobytowe znajdują się tutaj.

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o