Teraz czytasz
Summer Przesiep Open: Turniej WAGR w sierpniu w Sobieniach

Summer Przesiep Open: Turniej WAGR w sierpniu w Sobieniach

W dniach 16–18 sierpnia w Sobieniach Królewskich G&CC odbędzie się kolejna edycja turnieju spod znaku bakłażana. Wydarzenie w otwartej formule dla amatorów i zawodowców gwarantuje punkty WAGR zarówno golfistkom, jak i golfistom. Czerwcowa edycja turnieju Przesiep Open była najwyżej punktowanym turniejem WAGR wśród wszystkich turniejów w Polsce w sezonie 2022. Jeśli ktokolwiek ma pobić ten wynik, to tylko uczestnicy sierpniowej edycji turnieju!

„W turnieju wielokrotnie zwyciężał nie kto inny jak Adrian Meronk, dla wielu golfistów był to pierwszy turniej w życiu, a różnica wieku między najmłodszymi i tymi bardziej doświadczonymi zawodnikami często przekraczała 75 lat. Taka jest właśnie idea turnieju –golf ma być dla wszystkich, stąd formuła rywalizacji, gramy na sportowo, ale bez napięcia” mówi organizator turnieju Adam Mitukiewicz,

Sierpniowa edycja odbędzie się w tym samym, sprawdzonym formacie, w różnych kategoriach:

  • WAGR – zawodnicy HCP 9,9 i poniżej oraz Pro
  • Przesiep Klasyczny – zawodnicy HCP 10,0 – 36,0
  • Zaciupy – Zielona Karta HCP 36,1 – 54,0
  • Oberżynka – najlepsi juniorzy w 4 kategoriach wiekowych.

Dla najlepszych organizator przygotował nagrody o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – dzięki Sponsorowi Generalnemu Philips TV & Sound oraz Partnerom Wspierającym – Audi City Warszawa, Bogi Golf, Dr Irena Eris, Zhenya Bobrovskyi, Rosa Private Golf Club i Wrocław Golf Club.

LISTA UCZESTNIKÓW

Zapisy na www.przesiep.pl

Częstym gościem Przesiep Open jest m.in. Mateusz Gradecki
W tracie turnieju odbędzie się dodatkowy konkurs FullSwing KIT Long Drive (tym razem w kategoriach zależnych od prędkości swingu)

fot. Marek Darnikowski

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o