Teraz czytasz
Kolejna edycja PB Cup w maju w Sobieniach Królewskich

Kolejna edycja PB Cup w maju w Sobieniach Królewskich

„Puls Biznesu” jako marka mająca doświadczenie w organizacji wydarzeń dla świata biznesu, po raz kolejny podjął się trudnego, ale ogromnie pasjonującego wyzwania – stworzenia turnieju golfowego, który będzie niezapomnianym wydarzeniem zarówno sportowym, jak i towarzyskim. Czwarta edycja PB Cup odbędzie się w tym roku 21 maja, po raz kolejny na polu Sobienie Królewskie G&CC koło Warszawy.

Turniej po raz kolejny zostanie zorganizowany we współpracy z Santander Bank Polska i Mastercard.

Dla uczestników zawodów, oprócz turniejowej rywalizacji, zaplanowano m.in. profesjonalne sesje fittingowe prowadzone przez specjalistów firmy Callaway czy konkurs puttowania z atrakcyjnymi nagrodami. W specjalnej strefie degustacyjnej zawodnicy i goście będą mogli skosztować szlachetnych win z najważniejszych regionów winiarskich Europy. Osoby towarzyszące dostaną natomiast miały możliwość wzięcia udziału w akademii golfa prowadzonej przez trenerów Sobienie Golf Academy.

Ubiegłoroczna edycja turnieju zgromadziła ok. 120 uczestników, wśród których przeważali przedstawiciele świata biznesu – zarówno największych krajowych firm, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Po laur zwycięstwa w kategorii głównej: Open – stroke play brutto mężczyzn sięgnął Sławomir Komoński, były wieloletni bankowiec, dziś koncentrujący się na własnej działalności. Do zwycięstwa potrzebował 75 uderzeń, tuż za nim w klasyfikacji turnieju uplasowali się Tomasz Piecyk (z wynikiem 76) i Leszek Fibakiewicz (77). Wśród pań najlepsza w kategorii brutto okazała się Dorota Ciesielska.

Więcej o turnieju na stronie www.pbcup.pl.

Zapisy już tylko na listę rezerwową!

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o