Now Reading
Kujawy Golf Club: Prywatna oaza spokoju

Kujawy Golf Club: Prywatna oaza spokoju

Pole golfowe Kujawy Golf Club to położony w samym centrum Polski obiekt, w którym nietrudno o prywatność. To miejsce, w którym swoją oazę spokoju znajdą zarówno pasjonaci golfa, jak i tenisa. Na miejscu – oprócz golfowych dołków projeku Rasmusa Jensena, jednego z pierwszych instruktorów golfa w Polsce – znajduje się także pięć trawiastych kortów tenisowych o turniejowej jakości nawierzchni. Obiekt właśnie trafił na sprzedaż.

Obiekt, położony w miejscowości Wieniec-Zalesie, zaledwie dwie godziny jazdy zarówno z Gdańska, Warszawy, jak i Poznania, zaskakuje kameralnością, bezkompromisową, pełną prywatnością i odcięciem od komercji.

Tutejsze 9-dołkowe pole golfowe, par 31, zajmuje obszar 7 ha. To bardzo przyjazne, ale technicznie wymagające pole, z profesjonalnymi, doskonałej jakości greenami. Z żółtych tee pole mierzy 1830 m. W jego historii, sięgającej 2005 r., tylko dwa razy osiągnięto na nim wynik poniżej par.  Miejsce to z pewnością docenią ci, którzy w spokoju, bez pośpiechu, bez poganiania przez kolejny flight i być może z kieliszkiem dłoni w ręku, chcą oddawać się swojej golfowej pasji.

Przy polu znajduje się kameralny domek klubowy w charakterze butikowej galerii sztuki, w którym mieszczą się dwa dyskretne apartamenty do dyspozycji gości. Rzeźby Stanisława Zagajewskiego na ścianie, kolekcja rewelacyjnych prac Michała Puszczyńskiego – te elementy wystroju nadają temu miejscu wyjątkowy charakter.

Entuzjastów tenisa na pewno ucieszą ulokowane tuż obok pełnowymiarowe korty tenisowe funkcjonujące pod nazwą Tenis na Trawie. To jedyny w Polsce kompleks kortów trawiastych z nawierzchnią klasy greenowej.

Przy 9-dołkowym polu golfowym Kujawy Golf Club znajduje się pięć wysokiej klasy kortów tenisowych.

Zarówno pole golfowe, jak i korty tenisowe położone są w pięknej, spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, w bezpośredniej bliskości lasu. Można tu nie tylko miło spędzić czas z rodziną, odpocząć i zrelaksować się na świeżym powietrzu, zagrać w golfa i tenisa, ale także umówić się na spotkanie biznesowe.

Obiekt jest własnością prywatną i właśnie trafił na sprzedaż. Pole golfowe jako tzw. agro-golf park podlega tylko podatkowi rolnemu.

Przy polu znajduje się osprzęt techniczny niezbędny do jego utrzymania, m.in. kosiarki Jacobsen i Toro 5.

Więcej informacji o obiekcie na www.golf-kujawy.com.

Przy polu znajduje się kameralny domek klubowy, w którym mieszczą się dwa dyskretne apartamenty do dyspozycji gości.

MATERIAŁ PROMOCYJNY

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o