Now Reading
Pod patronatem G&R: „Rzecz o golfie, czyli jak nie być zielonym”

Pod patronatem G&R: „Rzecz o golfie, czyli jak nie być zielonym”

Ludzie książki piszą. Tych o tematyce golfowej pojawia się na polskim rynku wydawniczym coraz więcej. Jedną z nich jest propozycja Marii Bednarczyk, która od 2009 r. wraz z mężem Markiem prowadzi warszawski klub golfowy Olympic Golf Club. Maria z golfem związana jest od wielu lat – przez długi czas pracowała w Polskim Związku Golfa, teraz aktywnie działa na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet.

Autorka postanowiła przybliżyć golfa „zielonym”, czyli tym, którzy z golfem do tej pory nie mieli wiele do czynienia. Stąd pomysł na książkę, która w przyjazny sposób ma wprowadzić zainteresowanych w arkana tej dyscypliny sportu. „Rzecz o golfie, czyli jak nie być zielonym” to także propozycja dla bardziej doświadczonych adeptów tego sportu.

„To książka zarówno dla poczatkującego golfisty, jak i doświadczonego weterana. Wprowadzenie do niuansów etykiety i gry w zabawne przypomnienie dla zaawansowanych golfistów. Niezwykłe spojrzenie na jeden z najpopularniejszych sportów na świecie”, taką recenzję Jerzego Dudka możemy przeczytać na okładce książki.

Zabawny, lekki język i łatwość w przekazywaniu wiedzy to zdecydowanie atuty publikacji. Polecamy!

Książka została wydana pod patronatem G&R.

Więcej informacji i zamówienia na stronie: golfogc.pl/ksiazka/

© 2023 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o