Teraz czytasz
Poznaliśmy laureatów cyklu Porsche Inter Auto Polska | Golf Business League! [RELACJA i GALERIA]

Poznaliśmy laureatów cyklu Porsche Inter Auto Polska | Golf Business League! [RELACJA i GALERIA]

Redakcja Golf&Roll

Za nami ostatni krajowy przystanek ligi Porsche Inter Auto Polska | Golf Business League. Dwudniowy turniej został rozegrany na fantastycznym polu golfowym Rosa Private Golf Club koło Częstochowy. Zawody przyniosły rozstrzygnięcia m.in. w klasyfikacji generalnej cyklu i wyłoniły 9 zwycięzców, którzy na początku listopada zagrają w zagranicznym finale w marokańskim Agadirze.

W turnieju na Rosa Private GC wzięło udział ponad stu zawodników. Zawody rozgrywane były indywidualnie w klasyfikacji stableford netto w trzech grupach handicapowych, zgodnie ze światowym regulaminem turniejów organizowanych przez markę Porsche. Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja stroke play brutto.

Wśród laureatów grup handicapowych znaleźli się:

– grupa HCP 0-12: Sławomir Kotlarek (1. miejsce), Bogdan Bigus (2.), i Agata Bill (3.)
– grupa HCP 12,1-24: Marcin Bartolewski (1.), Michel Kiviatkowski (2.) i Tomasz Wojak (3.)
– grupa HCP 24,1-36: Wacław Gałuszka (1.), Leszek Hepner (2.) i Przemysław Kurczewski (3.)

W klasyfikacji stroke play brutto bezkonkurencyjny okazał się Bogdan Bigus (155 uderzeń).

Turniej w Częstochowie był także ostatnią szansą na zdobycie cennych punktów do klasyfikacji generalnej cyklu i wywalczenia zaproszeń do gry w marokańskim finale. Wśród szczęśliwców z największą liczbą punktów w swoich grupach HCP znaleźli się: Krzysztof Klicki, Paweł Purgal, Jakub Szurlej, Agata Bill, Wiesław Czarnecki, Gilbert Heith, Tomasz Madzio, Ryszard Krzemień i Leszek Hepner. Serdecznie gratulujemy!

“W tym roku zainteresowanie udziałem w turniejach Biznes Ligi było ogromne. Duża w tym zasługa naszych sponsorów, w tym tytularnego – Porsche Inter Auto Polska – którzy zadbali o to, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić turnieje naszej serii. Serdecznie dziękuję także wszystkim uczestnikom cyklu, bo to oni tworzą tę niesamowitą, przyjacielską atmosferę, która od lat towarzyszy wszystkim naszym turniejom”, mówi Kamila Nowakowska, dyrektor cyklu Golf Business League.

Rozgrywana od 13 lat Biznes Liga to seria turniejów, w których trudno o wolne miejsce. Cykl cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem właścicieli i menedżerów największych firm w kraju zakończy tegoroczny sezon w marokańskim Agadirze. To właśnie w 5-gwiazdkowym kompleksie Hyatt Place Taghazout Bay odbędzie się Porsche Inter Auto Polska | Golf Business League GRAND FINAL 2019, w którym oprócz finalistów wyłonionych na podstawie klasyfikacji generalnej serii, mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani golfiści.

Uczestnicy GRAND FINAL rozegrają w sumie 5 rund golfa – trzy na bajecznym Tazegzout Golf Course, położonym jest w samym sercu resortu, oraz po jednej na dwóch słynnych marokańskich polach – Golf Les Dunes i Golf De Solei. Oprócz rywalizacji sportowej czekają na nich także atrakcje oferowane przez 5-gwiazdkowy hotel Hyatt Palace Taghazout Bay, bajeczne widoki na Ocean Atlantycki i góry Atlas, a także pełna niespodzianek wycieczka do Agadiru!

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę Golf Booking, gdzie można znaleźć wszystkie informacje na temat tego wyjazdu.

„Golf&Roll” jest patronem medialnym cyklu Porsche Inter Auto Polska | Golf Business League.

fot. Golf24/Marek Darnikowski

© 2021 Magazyn golfowy GOLF&ROLL, wydawca: G24 Group Sp. z o.o